Main Menu
User Menu

Pravidla psaní do fóra v sekci TANKY

Sem vkládejte údaje o vozidlech, která byla v zemi svého vzniku objednávána a zařazena do výzbroje jako tanky případně ekvivalentní kategorie (panzerkampfwagen, char apod) nebo k jejich vývoji přímo vedla. K tankům se řadí každá verze a subverze, která sloužila nebo měla sloužit k aktívnímu vedení boje.


Nezáleží na tom zda jsou nebo nejsou vybavena plně otočnou věží (věžemi), protože první vozidla této kategorie měla jiné způsoby lafetace a během vývoje vznikla řada slepých uliček a různých experimentů. Do kategorie patří také tančíky a plamenometné tanky, rovněž prototypy a projekty obrněné techniky této kategorie (TANKY).


Rovněž způsob pohonu nemusí být nutně pásový ale například kolopásový (nezaměňovat s polopásovým) nebo kola


Nevkládat průzkumná vozidla vybavená otočnou věží se zbraní větší ráže, jejich primární určení je jiné (např. AMX-10RC)


konvence zápisu


stát - označení tanku (další popis)


PzKpfw. V Panther II (prototyp)
URL : https://www.valka.cz/Pravidla-psani-do-fora-v-sekci-TANKY-t20077#75393Verze : 0
MOD
Tabuľka je automaticky vložená, pokiaľ pri vkladaní príspevku (pomocou tlačidla Zaslat odpověď ) si v rolovacom menu nad tlačítkom Nahrát šablonu vyberiete príslušnú šablónu - tpl_tanky_tanks.txt. Pozor - vloženie šablóny vymaže všetok text, ktorý ste dovtedy v danom príspevku napísali, takže odporúčam najskôr vložiť tabuľku a potom dávať prípadný popis. Priamo v šablóne píšte svoje údaje miesto textu text. V prípade že konkrétne údaje nemáte k dispozícii, text text vymažte. V žiadnom príapde nemažte žiaden text umiestnený v hranatých zátvorkách [ ], poškodili by ste funkčnosť tabuľky.
URL : https://www.valka.cz/Pravidla-psani-do-fora-v-sekci-TANKY-t20077#291028Verze : 0
MOD