Main Menu
User Menu

7. skupina stíhačů tanků [1942-1946]

7th Tank Destroyer Group

     
Název:
Name:
7. skupina stíhačů tanků
Originální název:
Original Name:
7th Tank Destroyer Group
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.09.1942
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
25.03.1946
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Dislokace:
Deployed:
01.09.1942-18.11.1942 ?, Camp Hood
18.11.1942-20.01.1943 Brownwood, Camp Bowie
20.01.1943-06.03.1943 ?, Camp Hood
06.03.1943-02.02.1944 Hattiesburg, Camp Shelby
02.02.1944-09.02.1944 Edison, Camp Kilmer
09.02.1944-09.02.1944 New York, New York Port of Embarkation
18.02.1944-DD.MM.RRRR ?, ?

Velitel:
Commander:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR Black, Ira W. (Colonel)
DD.MM.RRRR-05.01.1945 Bergstrom, Einar M. (Lieutenant Colonel)
05.01.1945-25.03.1946 Browne, Roland A. ( )
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR, ( )
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
Stanton, Shelby L.: World War II Order of Battle: An Encyclopedic Reference to U.S. Army Ground Forces from Battalion through Division, 1939-1946, Stackpole Books, 2006
www.tankdestroyer.net
URL : https://www.valka.cz/7-skupina-stihacu-tanku-1942-1946-t197577#567551Verze : 0
MOD