Main Menu
User Menu

Annapoliský department [1861-1861]

Department of Annapolis

     
Název:
Name:
Annapoliský department
Originální název:
Original Name:
Department of Annapolis
Datum vzniku:
Raised/Formed:
27.04.1861
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
19.07.1861
Nástupce:
Successor:
Marylandský department
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
27.04.1861-19.07.1861 Ministerstvo války
Dislokace:
Deployed:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR

Velitel:
Commander:
27.04.1861-15.05.1861 Butler, Benjamin F. ( )
15.05.1861-11.06.1861 Cadwalader, George ( )
11.06.1861-19.07.1861 Banks, Nathaniel P. ( )
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR, ( )
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
John H. Eicher & David J. Eicher: Civil War High Commands, Stanford University Press, Stanford, 2001
https://international-military-encyclopedia.wikia.com/
URL : https://www.valka.cz/Annapolisky-department-1861-1861-t196999#566357Verze : 0
MOD