Main Menu
User Menu

Střední vojenská divize [1864-1865]

Middle Military Division

     
Název:
Name:
Střední vojenská divize
Originální název:
Original Name:
Middle Military Division
Datum vzniku:
Raised/Formed:
07.08.1864
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
27.06.1865
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Dislokace:
Deployed:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR

Velitel:
Commander:
07.08.1864-27.02.1865 Sheridan, Philip H. ( )
27.02.1865-27.06.1865 Hancock, Winfield S. ( )
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR, ( )
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
07.08.1864-27.06.1865 Střední department
07.08.1864-01.12.1864 Susquehannský department
07.08.1864-27.06.1865 Washingtonský department
07.08.1864-27.06.1865 Západovirginský department

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
John H. Eicher & David J. Eicher: Civil War High Commands, Stanford University Press, Stanford, 2001
https://international-military-encyclopedia.wikia.com
URL : https://www.valka.cz/Stredni-vojenska-divize-1864-1865-t196786#565900Verze : 2
MOD