Main Menu
User Menu

Tennesseeská vojenská divize [1865-1866]

Military Division of the Tennessee

     
Název:
Name:
Tennesseeská vojenská divize
Originální název:
Original Name:
Military Division of the Tennessee
Datum vzniku:
Raised/Formed:
27.06.1865
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
06.08.1866
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Dislokace:
Deployed:
27.06.1865-06.08.1866 Nashville, ?

Velitel:
Commander:
27.06.1865-06.08.1866 Thomas, George Henry ( )
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR, ( )
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
27.06.1865-19.05.1866 Alabamský department
27.06.1865-19.05.1866 Georgijský department
27.06.1865-05.06.1866 Tennesseeský department
07.10.1865-06.08.1866 Mississippský department
19.05.1866-11.03.1867 Jižní department
05.06.1866-06.08.1866 Cumberlandský department

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
John H. Eicher & David J. Eicher: Civil War High Commands, Stanford University Press, Stanford, 2001
https://www.civilwarhome.com/militarydistricts.htm
URL : https://www.valka.cz/Tennesseeska-vojenska-divize-1865-1866-t196713#565755Verze : 0
MOD