Main Menu
User Menu

Chelmno

Chelmno / Chełmno

     
Název:
Name:
Chelmno
Originální název:
Original Name:
Chełmno
Další názvy:
Other Names:
Culm, Kulm
Culmen (lat.)
Nižší územní celek:
Lower Administrative Area:
Okres Chelmno
GPS souřadnice:
GPS Coordinates:
53°20'57.00"N 18°25'22.00"E
Místní části:
Local Municipalities:
-
První písemná zmínka:
First Written Reference:
1065
Vojenské objekty:
Military Objects:
Památky:
Historical Sights, Places of Interest:
-
Muzea:
Museums:
-
Osobnosti:
Personalities:
Dislokované jednotky:
Garrisoned Units:
Průmyslové podniky:
Industry:
Vlajka:
Banner:
Znak:
Coat of Arms:
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
https://chelmno.pl/
URL : https://www.valka.cz/Chelmno-t196216#564684Verze : 0
MOD