Main Menu
User Menu

Velitelství letectva 7. armády [1939-1941]

Air Force Command of the 7th Army / Kommandeur der Luftwaffe Armee-Oberkommando 7 (Koluft 7)

     
Název:
Name:
Velitelství letectva 7. armády
Originální název:
Original Name:
Kommandeur der Luftwaffe Armee-Oberkommando 7
Datum vzniku:
Raised/Formed:
26.08.1939
Předchůdce:
Predecessor:
Průzkumná skupina 10 "Tannenberg"
Datum zániku:
Disbanded:
DD.02.1941
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
26.08.1939-DD.02.1941 7. armáda
Dislokace:
Deployed:
26.08.1939-DD.MM.RRRR Calw, ? /

Velitel:
Commander:
26.08.1939-07.10.1939 Keller, Maximilian (Oberst)
08.10.1939-DD.MM.1940 Stephan, Emil (Oberstleutnant)
DD.MM.1940-31.03.1940 Kuen, Adolf (Oberst)
01.04.1940-DD.02.1941 Volkmann, Dietrich-Kurt (Oberst)
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR, ( )
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
01.09.1939-DD.MM.RRRR 3. letka (armádní) Průzkumné skupiny 14
01.09.1939-DD.MM.RRRR 7. letka (dálková) Instrukční eskadry 2
10.05.1940-DD.MM.RRRR 2. letka (armádní) Průzkumné skupiny 13

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
https://www.ww2.dk/air/recon/kol7.html
URL : https://www.valka.cz/Velitelstvi-letectva-7-armady-1939-1941-t195957#563996Verze : 1
MOD