Main Menu
User Menu

Kádrová správa [1969-1990]

Personnel Directorate

     
Název:
Name:
Kádrová správa
Originální název:
Original Name:
Kádrová správa
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.10.1969
Předchůdce:
Predecessor:
Úsek pro kádrovou práci
Datum zániku:
Disbanded:
01.04.1990
Nástupce:
Successor:
Personální správa
Nadřízený úřad:
Higher Authority:
01.10.1969-01.04.1990 Federální ministerstvo národní obrany
Dislokace:
Deployed:
01.10.1969-01.04.1990 Praha, Budova ministerstva /
Přednosta / náčelník:
Chief:
01.10.1969-01.10.1969 Korbela, Martin (Generálmajor)
01.10.1969-DD.12.1971 Korbela, Martin (Generálporučík)
DD.06.1973-02.10.1978 Papač, Pavol - poverený velením (Generálmajor)
02.10.1978-DD.10.1979 Papač, Pavol - poverený velením (Generálporučík)
DD.10.1979-01.10.1986 Papač, Pavol (Generálporučík)
01.10.1986-01.10.1987 Brčka, Vojtech (Generálmajor)
01.10.1987-DD.12.1989 Brčka, Vojtech (Generálporučík)
Podřízené úřady či jednotky:
Subordinated Agencies or Units:
Automaticky vyplněné položky:
01.10.1969-01.04.1990 Oddělení průběhu služby

Ručně vyplněné položky:
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
Vojenský ústřední archív Praha, poválečná skupina, fond Ministerstvo národní obrany
URL : https://www.valka.cz/Kadrova-sprava-1969-1990-t195419#562726Verze : 3
MOD