Main Menu
User Menu

Průzkumná skupina 11 [1938-1939]

11th Reconnaissance Group / Aufklärungsgruppe 11 (Aufkl.Gr. 11)

     
Název:
Name:
Průzkumná skupina 11
Originální název:
Original Name:
Aufklärungsgruppe 11
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.11.1938
Předchůdce:
Predecessor:
Průzkumná skupina 23
Datum zániku:
Disbanded:
25.08.1939
Nástupce:
Successor:
Velitelství letectva 4. armády
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Dislokace:
Deployed:
01.11.1938-25.08.1939 Großenhain, Fliegerhorst Großenhain /

Velitel:
Commander:
01.11.1938-31.01.1939 Mentzel, Helmuth (Oberst)
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR , ( )
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
01.04.1939-25.08.1939 4. letka (dálková) Průzkumné skupiny 11

Ručně vyplněné položky:
Poznámka:
Note:
Henschel Hs 126
Zdroje:
Sources:
https://www.ww2.dk/air/recon/aufklg11.htm
www.lexikon-der-wehrmacht.de
URL : https://www.valka.cz/Pruzkumna-skupina-11-1938-1939-t194850#561115Verze : 0
MOD