Main Menu
User Menu

31. divize [1923-1942]

31st Division

     
Název:
Name:
31. divize
Originální název:
Original Name:
31st Division
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.07.1923
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
27.02.1942
Nástupce:
Successor:
31. pěší divize
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Dislokace:
Deployed:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR

Velitel:
Commander:
15.10.1924-30.01.1940 Blanding, Albert H. (Major General)
31.01.1936-30.01.1940 Guerre, Louis F. - acting (Brigadier General)
31.01.1940-18.11.1940 Blanding, Albert H. (Major General)
19.11.1940-27.02.1942 Persons, John C. (Major General)
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR, ( )
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR 61. pěší brigáda
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR 62. pěší brigáda

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
Clay, Steve E.: U.S. Army Order of Battle 1919–1941. Volume 1. The Arms: Major Commands and Infantry Organizations. Combat Studies Institute Press, 2010
URL : https://www.valka.cz/31-divize-1923-1942-t193713#557681Verze : 4
MOD