Main Menu
User Menu

Námořní řídící peruť 24 [1993-2007]

Sea Control Squadron 24 "Scouts" / VS-24

Sea Control Squadron 24

     
Název:
Name:
Námořní řídící peruť 24
Originální název:
Original Name:
Sea Control Squadron 24
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.10.1993
Předchůdce:
Predecessor:
Protiponorková peruť 24
Datum zániku:
Disbanded:
31.07.2007
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.10.1993-DD.MM.RRRR Palubní letecké křídlo 8
Dislokace:
Deployed:
22.03.1995-22.09.1995 -, USS Theodore Roosevelt (CVN-71)
28.02.1996-08.04.1996 -, USS John C. Stennis (CVN-74)
17.05.1996-28.06.1996 -, USS John F. Kennedy (CV-67)
29.04.1997-28.10.1997 -, USS John F. Kennedy (CV-67)
26.03.1999-22.09.1999 -, USS Theodore Roosevelt (CVN-71)
25.04.2001-10.11.2001 -, USS Enterprise (CVN-65)
06.01.2003-29.05.2003 -, USS Theodore Roosevelt (CVN-71)
01.09.2005-11.03.2006 -, USS Theodore Roosevelt (CVN-71)
Velitel:
Commander:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?, ? ( )
Výzbroj:
Armament:
01.10.1997-DD.MM.RRRR Lockheed S-3B Viking
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
https://gonavy.jp/navy/sqn/VS24b.html
URL : https://www.valka.cz/Namorni-ridici-perut-24-1993-2007-t19370#72249Verze : 1
MOD