Main Menu
User Menu

37. divize [1921-1942]

37th Division

     
Název:
Name:
37. divize
Originální název:
Original Name:
37th Division
Datum vzniku:
Raised/Formed:
DD.MM.1921
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
01.02.1942
Nástupce:
Successor:
37. pěší divize
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Dislokace:
Deployed:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR

Velitel:
Commander:
31.05.1923-19.11.1935 Hough, Benson W. (Major General)
17.12.1935-14.08.1936 Hard, Dudley J. (Major General)
22.12.1936-01.10.1940 Light, Gilson D. (Major General)
01.10.1940-01.02.1942 Beightler, Robert S. (Major General)
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR, ( )
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR 73. pěší brigáda
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR 74. pěší brigáda

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
Clay, Steve E.: U.S. Army Order of Battle 1919–1941. Volume 1. The Arms: Major Commands and Infantry Organizations. Combat Studies Institute Press, 2010
URL : https://www.valka.cz/37-divize-1921-1942-t193707#557675Verze : 3
MOD