Main Menu
User Menu

45. divize [1920-1942]

45th Division

     
Název:
Name:
45. divize
Originální název:
Original Name:
45th Division
Datum vzniku:
Raised/Formed:
18.10.1920
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
23.02.1942
Nástupce:
Successor:
45. pěší divize
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Dislokace:
Deployed:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR

Velitel:
Commander:
15.02.1923-DD.04.1931 Markham, Baird H. (Major General)
03.08.1931-13.06.1933 Hoffman, Roy (Major General)
14.06.1933-22.09.1935 Tuthill, Alexander M. (Major General)
25.11.1935-29.07.1936 McPherren, Charles E. (Major General)
02.02.1937-23.02.1942 Key, William S. (Major General)
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR, ( )
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR 89. pěší brigáda
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR 90. pěší brigáda

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
Clay, Steve E.: U.S. Army Order of Battle 1919–1941. Volume 1. The Arms: Major Commands and Infantry Organizations. Combat Studies Institute Press, 2010
URL : https://www.valka.cz/45-divize-1920-1942-t193699#557665Verze : 4
MOD