Main Menu
User Menu

Námořní řídící peruť 22 [1993-2009]

Sea Control Squadron 22 "Checkmates" / VS-22

Sea Control Squadron 22

     
Název:
Name:
Námořní řídící peruť 22
Originální název:
Original Name:
Sea Control Squadron 22
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.10.1993
Předchůdce:
Predecessor:
Protiponorková peruť 22
Datum zániku:
Disbanded:
31.03.2009
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR Palubní letecké křídlo 3
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR Záložní palubní letecké křídlo 20
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR Palubní letecké křídlo 3
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR Palubní letecké křídlo 17
Dislokace:
Deployed:
20.10.1994-14.04.1995 -, USS Dwight D. Eisenhower (CVN-69)
25.11.1996-22.05.1997 -, USS Theodore Roosevelt (CVN-71)
06.11.1998-06.05.1999 -, USS Enterprise (CVN-65)
28.11.2000-23.05.2001 -, USS Harry S. Truman (CVN-75)
21.09.2001-13.11.2001 -, USS Nimitz (CVN-68)
05.12.2002-23.05.2003 -, USS Harry S. Truman (CVN-75)
02.06.2004-25.07.2004 -, USS Harry S. Truman (CVN-75)
13.10.2004-18.04.2005 -, USS Harry S. Truman (CVN-75)
04.04.2006-24.05.2006 -, USS George Washington (CVN-73)
07.04.2008-27.05.2008 -, USS George Washington (CVN-73)
Velitel:
Commander:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?, ? ( )
Výzbroj:
Armament:
01.10.1993-31.03.2009 Lockheed S-3B Viking
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
https://gonavy.jp/navy/sqn/VS22b.html
URL : https://www.valka.cz/Namorni-ridici-perut-22-1993-2009-t19339#72217Verze : 1
MOD





Linked from : https://www.valka.cz/topic/postview/488849
URL : https://www.valka.cz/Namorni-ridici-perut-22-1993-2009-t19339#488850Verze : 0
MOD