Main Menu
User Menu

Drnholec

hrad a zámek

     
Název:
Name:
Drnholec
Další názvy:
Other Names:
Dürnholz
Typ:
Style:
hrad a zámek
Stav:
Condition:
zachovalý
Přístupnost:
Accessibility:
nepřístupno
Obec:
Municipality:
Drnholec
GPS souřadnice:
GPS Coordinates:
48°51'23.67"N 16°29'19.00"E
První písemná zmínka:
First Written Reference :
DD.MM.RRRR
Památky a muzea v okolí:
Places of Interest and Museums in the Vicinity:
Hradiště Hrádek Drnholec
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
https://www.hrady.cz/index.php?OID=1966
URL : https://www.valka.cz/Drnholec-t191071#551988Verze : 2
Drnholec
Drnholec - Foto vlastní

Foto vlastní
Drnholec - Foto vlastní

Foto vlastní
Drnholec - Foto vlastní

Foto vlastní
Drnholec - Foto vlastní

Foto vlastní
Drnholec - Foto vlastní

Foto vlastní
URL : https://www.valka.cz/Drnholec-t191071#553053Verze : 1