Main Menu
User Menu

7. divize [1917-1942]

7th Division

     
Název:
Name:
7. divize
Originální název:
Original Name:
7th Division
Datum vzniku:
Raised/Formed:
06.12.1917
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
09.04.1942
Nástupce:
Successor:
7. motorizovaná divize
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Dislokace:
Deployed:

DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?, ?
29.06.1919-DD.07.1920 Ogden, Camp Funston
DD.07.1920-22.09.1921 Annapolis Junction, Camp George G. Meade
22.09.1921-01.07.1940 -, -
01.07.1940-DD.03.1942 ?, Fort Ord

Velitel:
Commander:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?, ? ( )
01.07.1919-30.09.1919 Wahl, Lutz (Brigadier General)
30.09.1919-30.06.1921 McGlachlin, Edward Fenton Jr. (Major General)
19.07.1921-26.07.1921 White, Charles H.(Major General)
26.07.1921-22.09.1921 Lewis, Edson A. (Colonel)
01.07.1940-26.07.1941 Stilwell, Joseph Warren (Major General)
04.08.1941-07.04.1942 White, Charles H. (Major General)
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR, ( )
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
06.12.1917-23.03.1925 13. pěší brigáda
06.12.1917-23.03.1925 14. pěší brigáda
15.08.1927-01.10.1933 7. brigáda
24.08.1936-01.07.1940 13. pěší brigáda
24.08.1936-01.06.1940 14. pěší brigáda

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
Wilson, John B.: Armies, Corps, Divisions, and Separate Brigades, Center of Military History, United States Army, Washington, 1999
Clay, Steve E.: U.S. Army Order of Battle 1919–1941. Volume 1. The Arms: Major Commands and Infantry Organizations. Combat Studies Institute Press, 2010
7ida.us
URL : https://www.valka.cz/7-divize-1917-1942-t191023#551917Verze : 4
MOD