Pomezí

zřícenina hradu

     
Název:
Name:
Pomezí
Další názvy:
Other Names:
Markl
Typ:
Style:
hrad
Stav:
Condition:
zřícenina
Přístupnost:
Accessibility:
nepřístupno
Obec:
Municipality:
Pomezí
GPS souřadnice:
GPS Coordinates:
49°01'29.185"N 15°13'34.988"E
První písemná zmínka:
First Written Reference :
DD.MM.RRRR
Památky a muzea v okolí:
Places of Interest and Museums in the Vicinity:
Zřícenina hradu Landštejn
Zámek Dobrohoř
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
https://www.hrady.cz/index.php?OID=3601
URL : https://www.valka.cz/Pomezi-t189971#550047Verze : 2
banner 1 top banner 5 top banner 6 top

Rozpočet

Rozpočet valka.cz 2019 : 85.000,- Kč
Příjmy doposud : 64.741,- Kč

♡ Chci přispět

HLEDÁME NOVÉ KOLEGY

Server valka.cz neustále hledá nové kolegy, kteří jsou ochotni pomoci s rozvojem a doplňováním obsahu, koordinací a kontrolou práce, moderováním příspěvků a další činností. Neváhejte a zapojte se do tvorby valka.cz v duchu hesla Čtenáři sobě :)

Přidejte se k nám!