Main Menu
User Menu

2. sekce Oddělení katastrálního mapování Generálního štábu [1941-1945]

2nd Section of the Land Surveying Department Army General Staff / 第2課 陸地測量部

     
Název:
Name:
2. sekce Oddělení katastrálního mapování Generálního štábu
Originální název:
Original Name:
第2課 陸地測量部
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.05.1941
Předchůdce:
Predecessor:
Geografická sekce Oddělení katastrálního mapování Generálního štábu
Datum zániku:
Disbanded:
DD.09.1945
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízený úřad:
Higher Authority:
01.05.1941-DD.09.1945 Oddělení katastrálního mapování Generálního štábu
Dislokace:
Deployed:
01.05.1941-DD.09.1945 ?, Tokyo /
Přednosta / náčelník:
Chief:
30.04.1941-10.09.1943 Seino, Torusaku (Rikugun Taisa / 陸軍大佐)
10.09.1943-DD.MM.RRRR ?
DD.MM.RRRR-12.02.1945 Takeo, Hikichi (Rikugun Čúsa / 陸軍中佐)
12.02.1945-DD.09.1945 Tadashi, Yamaguchi (Rikugun Čúsa / 陸軍中佐)
Podřízené úřady či jednotky:
Subordinated Agencies or Units:
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
https://sakurataro.org/db/陸地測量部
URL CZ: https://www.valka.cz/2-sekce-Oddeleni-katastralniho-mapovani-Generalniho-stabu-1941-1945-t189967#550043Verze : 3
URL EN: https://www.armedconflicts.com/2nd-Section-of-the-Land-Surveying-Department-Army-General-Staff-2-t189967#550043Version : 0
MOD