Main Menu
User Menu

Generální velitelství Rothkirch [1944-1944]

General Command Rothkirch / Generalkommando Rothkirch

     
Název:
Name:
Generální velitelství Rothkirch
Originální název:
Original Name:
Generalkommando Rothkirch
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.07.1944
Předchůdce:
Predecessor:
Velitelství branné moci Bělorusko
Datum zániku:
Disbanded:
13.11.1944
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.07.1944-10.07.1944 Skupina armád Střed
11.07.1944-12.11.1944 3. tanková armáda
Dislokace:
Deployed:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR

Velitel:
Commander:
01.07.1944-12.11.1944 Rothkirch und Trach, Edwin von (General der Kavallerie)
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR, ( )
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
www.lexikon-der-wehrmacht.de
Tessin, Georg: Verbände und Truppen der deutschen Wehrmacht und Waffen-SS im Zweiten Weltkrieg 1939-1945
URL : https://www.valka.cz/Generalni-velitelstvi-Rothkirch-1944-1944-t189883#549904Verze : 0
MOD