Main Menu
User Menu

Shimada, Nagao

Nagao Shimada / 島田永男

     
Příjmení:
Surname:
Šimada
Jméno:
Given Name:
Nagao
Jméno v originále:
Original Name:
島田永男 / しまだ・ながお
Fotografie či obrázek:
Photograph or Picture:
-
Hodnost:
Rank:
generálmajor (in memoriam)
Akademický či vědecký titul:
Academic or Scientific Title:
-
Šlechtický titul:
Hereditary Title:
-
Datum, místo narození:
Date and Place of Birth:
25.05.1898 ?, prefektura Saga /
Datum, místo úmrtí:
Date and Place of Decease:
28.06.1945 ?
Nejvýznamnější funkce:
(maximálně tři)
Most Important Appointments:
(up to three)
náčelník štábu: 105. divize
Jiné významné skutečnosti:
(maximálně tři)
Other Notable Facts:
(up to three)
-
Související články:
Related Articles:

Zdroje:
Sources:
https://sakurataro.org/db/島田永男
www.generals.dk
URL : https://www.valka.cz/Shimada-Nagao-t189722#549626Verze : 2
MOD
     
Příjmení:
Surname:
Šimada
Jméno:
Given Name:
Nagao
Jméno v originále:
Original Name:
島田永男 / しまだ・ながお
Všeobecné vzdělání:
General Education:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Vojenské vzdělání:
Military Education:
DD.MM.RRRR-26.05.1920 Vojenská akadémia
DD.08.1937-DD.05.1938 špecializovaný kurz Armádne vojnové kolégium
Důstojnické hodnosti:
Officer Ranks:
25.12.1920 podporučík
DD.MM.RRRR poručík
DD.MM.RRRR kapitán
DD.MM.RRRR major
DD.MM.RRRR podplukovník
02.08.1943 plukovník
28.06.1945 generálmajor (in memoriam)
Průběh vojenské služby:
Military Career:
Automaticky vyplněné položky:
DD.MM.1943-07.01.1944 Velitel : Výskumné oddělení Armádního válečního kolegia

Ručně vyplněné položky:
DD.MM.1943-07.01.1944 náčelník výskumného oddelenia Armádneho vojnového kolégia
07.01.1944-07.11.1944 velitel 11. samostatného pešieho pluku
07.11.1944-28.06.1945 náčelník štábu 105. divízie
28.06.1945-DD.MM.RRRR sebevražda
Vyznamenání:
Awards:
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
https://sakurataro.org/db/島田永男
www.generals.dk
URL : https://www.valka.cz/Shimada-Nagao-t189722#549627Verze : 1
MOD