Main Menu
User Menu

Mijoši, Jasujuki

Yasuyuki Miyoshi / 三好康之

     
Příjmení:
Surname:
Mijoši
Jméno:
Given Name:
Jasujuki
Jméno v originále:
Original Name:
三好康之 / みよし・やすゆき
Fotografie či obrázek:
Photograph or Picture:
-
Hodnost:
Rank:
generálmajor
Akademický či vědecký titul:
Academic or Scientific Title:
-
Šlechtický titul:
Hereditary Title:
-
Datum, místo narození:
Date and Place of Birth:
12.08.1989 ?, prefektura Hirošima /
Datum, místo úmrtí:
Date and Place of Decease:
06.11.1989 ?
Nejvýznamnější funkce:
(maximálně tři)
Most Important Appointments:
(up to three)
velitel: 30. letecká bitevní skupina
velitel: 12. letecká divize
Jiné významné skutečnosti:
(maximálně tři)
Other Notable Facts:
(up to three)
-
Související články:
Related Articles:

Zdroje:
Sources:
https://sakurataro.org/db/三好康之
www.generals.dk
URL : https://www.valka.cz/Mijosi-Jasujuki-t189719#549613Verze : 1
MOD
     
Příjmení:
Surname:
Mijoši
Jméno:
Given Name:
Jasujuki
Jméno v originále:
Original Name:
三好康之 / みよし・やすゆき
Všeobecné vzdělání:
General Education:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Vojenské vzdělání:
Military Education:
DD.MM.RRRR-28.05.1919 Vojenská akadémia
26.12.1927-27.11.1930 Armádne vojnové kolégium
Důstojnické hodnosti:
Officer Ranks:
25.12.1919 podporučík
DD.MM.RRRR poručík
DD.MM.RRRR kapitán
DD.MM.RRRR major
DD.MM.RRRR podplukovník
01.08.1939 plukovník
02.08.1943 generálmajor
Průběh vojenské služby:
Military Career:
Automaticky vyplněné položky:
15.09.1941-24.03.1942 Velitel : Výskumné oddělení Armádního válečního kolegia

Ručně vyplněné položky:
01.08.1938-01.08.1939 štábny dôstojník Kwantungská armáda
01.08.1939-01.08.1940 starśí štábny dôstojník, Zvláštna leteská skupina
01.08.1940-15.09.1941 inštruktor, Armádne vojnové kolégium
15.09.1941-24.03.1942 náčelník Oddelenia výskumu Armádne vojnové kolégium
24.03.1942-15.04.1942 náčelník štábu 5. letecká skupina
15.04.1942-02.08.1943 náčelník štábu 5. letecká divízia
02.08.1943-20.06.1944 náčelník oddelenia Mito Branch, Akeno Amádna letecká škola
20.06.1944-13.09.1944 velitel leteskej výcvikovej divízie Hitachi
13.09.1944-16.05.1945 velitel 12. leteckej divízie
16.05.1945-02.09.1945 velitel 30. leteckej bitevnej skupiny
10.09.1945-DD.MM.1945 zástupca načelníka štábu Centrálneho armádneho okresu
21.09.1945-DD.MM.1945 zástupca načelníka štábu 2. všeobecnej armády
Vyznamenání:
Awards:
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
https://sakurataro.org/db/三好康之
www.generals.dk
URL : https://www.valka.cz/Mijosi-Jasujuki-t189719#549623Verze : 1
MOD