Main Menu
User Menu

Výskumné oddělení Armádního válečního kolegia [1930-1945]

Research Department of the Army War College / 陸軍大学校研究部

     
Název:
Name:
Výskumné oddělení Armádního válečního kolegia
Originální název:
Original Name:
陸軍大学校研究部
Datum vzniku:
Raised/Formed:
DD.MM.1930
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
DD.09.1945
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízený úřad:
Higher Authority:
DD.MM.1930-DD.09.1945 Armádne vojnové kolegium
Dislokace:
Deployed:
DD.MM.1930-DD.04.1945 Minato, Tokyo /
DD.04.1945-DD.09.1945 Tokiwa Hotel, Kofu /
Přednosta / náčelník:
Chief:
01.08.1930-01.08.1934 Isamu, Tanida 1) (Rikugun Šósa / 陸軍少佐)
01.08.1934-19.10.1937 Isamu, Tanida 1) (Rikugun Čúsa / 陸軍中佐)
07.12.1932-01.08.1933 Inoue, Yasushi 1) (Rikugun Šósa / 陸軍少佐)
01.08.1933-02.08.1937 Inoue, Yasushi 1) (Rikugun Čúsa / 陸軍中佐)
02.08.1937-20.10.1937 Inoue, Yasushi 1) (Rikugun Taisa / 陸軍大佐)
18.03.1933-05.03.1934 Shigeru, Sawada (Rikugun Taisa / 陸軍大佐)
01.08.1933-05.03.1934 Suzuki, Shigeyasu (Rikugun Šóšó / 陸軍少将)
01.08.1933-02.08.1937 Tsuda, Yoshitake (Rikugun Čúsa / 陸軍中佐)
02.08.1937-01.11.1937 Tsuda, Yoshitake (Rikugun Taisa / 陸軍大佐)
01.08.1933-01.08.1935 Fujimoto, Tetsukuma (Rikugun Čúsa / 陸軍中佐)
05.03.1934-01.08.1934 Sakai, Kōji (Rikugun Šóšó / 陸軍少将)
05.03.1934-25.05.1935 Teiichi, Suzuki (Rikugun Taisa / 陸軍大佐)
01.08.1934-15.03.1935 Okabe, Naozaburō (Rikugun Šóšó / 陸軍少将)
10.10.1934-02.08.1937 Kunitarō, Yamada 1) (Rikugun Čúsa / 陸軍中佐)
02.08.1937-30.08.1937 Kunitarō, Yamada 1) (Rikugun Taisa / 陸軍大佐)
15.03.1935-01.08.1935 Tsukada, Osamu (Rikugun Taisa / 陸軍大佐)
01.08.1935-07.09.1935 Tsukada, Osamu (Rikugun Šóšó / 陸軍少将)
15.03.1935-01.08.1935 Takahashi, Mosuke (Rikugun Čúsa / 陸軍中佐)
01.08.1935-01.08.1936 Suzuki, Kenji (Rikugun Taisa / 陸軍大佐)
02.12.1935-07.03.1936 Shimomura, Sadamu (Rikugun Taisa / 陸軍大佐)
07.03.1936-01.08.1936 Shimomura, Sadamu (Rikugun Šóšó / 陸軍少将)
01.08.1936-01.03.1937 Matsumoto, Kenji (Rikugun Šóšó / 陸軍少将)
01.08.1936-02.08.1937 Murakami, Keisaku (Rikugun Taisa / 陸軍大佐)
02.08.1937-01.12.1938 Murakami, Keisaku (Rikugun Šóšó / 陸軍少将)
DD.08.1936-DD.08.1937 Kan'in, Haruhito (Rikugun Taii / 陸軍大尉)
DD.08.1937-01.11.1937 Kan'in, Haruhito (Rikugun Šósa / 陸軍少佐)
01.03.1937-01.12.1937 Īmura, Jō (Rikugun Šóšó / 陸軍少将)
19.12.1938-02.10.1939 Sakai, Yasushi (Rikugun Šóšó / 陸軍少将)
01.08.1939-01.03.1941 Komatsu, Misao (Rikugun Taisa / 陸軍大佐)
01.08.1939-28.06.1941 Ishii, Masayoshi (Rikugun Taisa / 陸軍大佐)
01.08.1939-07.07.1941 Hiroshi, Fuwa (Rikugun Čúsa / 陸軍中佐)
06.07.1940-01.08.1940 Shidei, Tsunamasa (Rikugun Taisa / 陸軍大佐)
01.08.1940-02.12.1940 Shidei, Tsunamasa (Rikugun Šóšó / 陸軍少将)
01.08.1940-01.03.1941 Oki, Shizuo (Rikugun Taisa / 陸軍大佐)
15.09.1941-24.03.1942 Miyoshi, Yasuyuki (Rikugun Taisa / 陸軍大佐)
DD.MM.1943-07.01.1944 Shimada, Nagao (Rikugun Taisa / 陸軍大佐)
02.08.1943-07.01.1944 Mizuno, Keizō (Rikugun Taisa / 陸軍大佐)
Podřízené úřady či jednotky:
Subordinated Agencies or Units:
Poznámka:
Note:
1)poverený
informácie o veliteloch sa musia este ustalit z inych zdrojov
Zdroje:
Sources:
https://sakurataro.org/db/陸軍大学校
URL : https://www.valka.cz/Vyskumne-oddeleni-Armadniho-valecniho-kolegia-1930-1945-t189299#548962Verze : 29
MOD