Main Menu
User Menu

Baba, Hideo

Hideo Baba / 馬場英夫

     
Příjmení:
Surname:
Baba
Jméno:
Given Name:
Hideo
Jméno v originále:
Original Name:
馬場英夫 / ばば・ひでお
Fotografie či obrázek:
Photograph or Picture:
-
Hodnost:
Rank:
generálmajor
Akademický či vědecký titul:
Academic or Scientific Title:
-
Šlechtický titul:
Hereditary Title:
-
Datum, místo narození:
Date and Place of Birth:
02.06.1896 ?, prefektura Kagawa /
Datum, místo úmrtí:
Date and Place of Decease:
DD.MM.RRRR ?
Nejvýznamnější funkce:
(maximálně tři)
Most Important Appointments:
(up to three)
náčelník štábu: 22. divize
Jiné významné skutečnosti:
(maximálně tři)
Other Notable Facts:
(up to three)
-
Související články:
Related Articles:

Zdroje:
Sources:
sakurataro.org
www.generals.dk
URL : https://www.valka.cz/Baba-Hideo-t189294#548944Verze : 1
MOD
     
Příjmení:
Surname:
Baba
Jméno:
Given Name:
Hideo
Jméno v originále:
Original Name:
馬場英夫 / ばば・ひでお
Všeobecné vzdělání:
General Education:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Vojenské vzdělání:
Military Education:
DD.MM.RRRR-25.05.1916 Vojenská akadémia
26.12.1925-12.12.1928 Armádne vojnové kolégium
Důstojnické hodnosti:
Officer Ranks:
25.12.1917 podporučík
DD.MM.RRRR poručík
DD.MM.RRRR kapitán
DD.MM.RRRR major
DD.MM.RRRR podplukovník
09.03.1939 plukovník
01.03.1943 generálmajor
Průběh vojenské služby:
Military Career:

15.07.1938-09.03.1940 náčelník štábu 22. divízie
09.03.1940-07.12.1942 Inštruktor, Armádne vojnové kolégium
07.12.1942-18.05.1943 výkonný dôstojník Armádne vojnové kolégium
18.05.1943-25.08.1943 zástupca náčelníka štábu Severného velitelstva
25.08.1943-01.02.1945 velitel Lodnej výcvikovej jednotky?
01.02.1945-DD.09.1945 náčelník štábu Armadneho lodného velitelstva?


Vyznamenání:
Awards:
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
sakurataro.org
www.generals.dk
URL : https://www.valka.cz/Baba-Hideo-t189294#548948Verze : 1
MOD