Main Menu
User Menu

Štáb II. skupiny Noční stíhací eskadry 102 [1943-1945]

Staff of the 2nd Group of the 102nd Night Fighter Wing / Stab der II. Gruppe des Nachtjagdgeschwaders 102 (Stab II./NJG 102)

     
Název:
Name:
Štáb II. skupiny Noční stíhací eskadry 102
Originální název:
Original Name:
Stab der II. Gruppe des Nachtjagdgeschwaders 102
Datum vzniku:
Raised/Formed:
24.12.1943
Předchůdce:
Predecessor:
Štáb III. skupiny Noční stíhací eskadry 101
Datum zániku:
Disbanded:
15.03.1945
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
24.12.1943-15.03.1945 II. skupina Noční stíhací eskadry 102
Dislokace:
Deployed:
24.12.1943-10.06.1944 Leinfelden-Echterdingen, Fliegerhorst Echterdingen /
11.06.1944-30.08.1944 Insterburg, Fliegerhorst Insterburg /
01.09.1944-15.01.1945 Łukaszów, Einsatzhafen Schönfeld-Seifersdorf /
16.01.1945-15.03.1945 Kodaň, Fliegerhorst Kastrup /

Velitel:
Commander:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR, ( )
Výzbroj:
Armament:
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
https://www.ww2.dk/air/njagd/njg102.htm
URL : https://www.valka.cz/Stab-II-skupiny-Nocni-stihaci-eskadry-102-1943-1945-t189210#548836Verze : 1
MOD