Main Menu
User Menu

Štáb I. skupiny Noční stíhací eskadry 102 [1943-1945]

Staff of the 1st Group of the 102nd Night Fighter Wing / Stab der I. Gruppe des Nachtjagdgeschwaders 102 (Stab I./NJG 102)

     
Název:
Name:
Štáb I. skupiny Noční stíhací eskadry 102
Originální název:
Original Name:
Stab der I. Gruppe des Nachtjagdgeschwaders 102
Datum vzniku:
Raised/Formed:
15.12.1943
Předchůdce:
Predecessor:
Štáb IV. skupiny Noční stíhací eskadry 101
Datum zániku:
Disbanded:
28.03.1945
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
15.12.1943-28.03.1945 I. skupina Noční stíhací eskadry 102
Dislokace:
Deployed:
15.12.1943-09.05.1944 Kitzingen, Fliegerhorst Kitzingen /
10.05.1944-28.07.1944 Powunden, Einsatzhafen Powunden /
29.07.1944-DD.11.1944 Oels,
DD.11.1944-DD.01.1945 Łukaszów, Einsatzhafen Schönfeld-Seifersdorf /
DD.01.1945-28.03.1945 Praha, Fliegerhorst Gbell /

Velitel:
Commander:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR, ( )
Výzbroj:
Armament:
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
https://www.ww2.dk/air/njagd/njg102.htm
URL : https://www.valka.cz/Stab-I-skupiny-Nocni-stihaci-eskadry-102-1943-1945-t189205#548831Verze : 5
MOD