Main Menu
User Menu

Štáb Noční stíhací eskadry 101 [1943-1945]

Staff of the 101st Night Fighter Wing / Stab des Nachtjagdgeschwaders 101 (Stab/NJG 101)

     
Název:
Name:
Štáb Noční stíhací eskadry 101
Originální název:
Original Name:
Stab des Nachtjagdgeschwaders 101
Datum vzniku:
Raised/Formed:
20.03.1943
Předchůdce:
Predecessor:
Štáb Noční stíhací školy 1
Datum zániku:
Disbanded:
15.03.1945
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
20.03.1943-15.03.1945 Noční stíhací eskadra 101
Dislokace:
Deployed:
20.03.1943-28.10.1943 Oberschleißheim, Fliegerhorst Schleissheim /
29.10.1943-DD.12.1943 Neuburg,
DD.12.1943-15.03.1945 Manching, Fliegerhorst Ingolstadt-Manching /

Velitel:
Commander:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR, ( )
Výzbroj:
Armament:
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
https://www.ww2.dk/air/njagd/njg101.htm
URL : https://www.valka.cz/Stab-Nocni-stihaci-eskadry-101-1943-1945-t189162#548787Verze : 1
MOD