Main Menu
User Menu

Okamoto, Heiširó

Heishiro Okamoto / 岡本兵四郎

     
Příjmení:
Surname:
Okamoto
Jméno:
Given Name:
Heiširó
Jméno v originále:
Original Name:
岡本兵四郎 / おかもと・へいしろう
Fotografie či obrázek:
Photograph or Picture:
-
Hodnost:
Rank:
generálporučík
Akademický či vědecký titul:
Academic or Scientific Title:
-
Šlechtický titul:
Hereditary Title:
-
Datum, místo narození:
Date and Place of Birth:
09.06.1846 ?, prefektura Wakajama /
Datum, místo úmrtí:
Date and Place of Decease:
28.06.1898 ?
Nejvýznamnější funkce:
(maximálně tři)
Most Important Appointments:
(up to three)
velitel: 6. pěší brigáda
Jiné významné skutečnosti:
(maximálně tři)
Other Notable Facts:
(up to three)
-
Související články:
Related Articles:

Zdroje:
Sources:
https://sakurataro.org/db/岡本兵四郎
URL : https://www.valka.cz/Okamoto-Heisiro-t188607#547810Verze : 1
MOD
     
Příjmení:
Surname:
Okamoto
Jméno:
Given Name:
Heiširó
Jméno v originále:
Original Name:
岡本兵四郎 / おかもと・へいしろう
Všeobecné vzdělání:
General Education:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Vojenské vzdělání:
Military Education:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Důstojnické hodnosti:
Officer Ranks:
DD.04.1872 major
08.05.1873 podplukovník
21.11.1877 plukovník
23.12.1886 generálmajor
27.06.1898 generálporučík
Průběh vojenské služby:
Military Career:

DD.12.1871-08.05.1873 8. kancelária Ministertvo vojenstva
08.05.1873-28.12.1873 Asistant pre vojenké vedy
28.12.1873-23.02.1874 štábny dôstojník Tokyo Chindai
23.02.1874-19.02.1877 Odeelenie vojenského výcviku?
15.08.1874-19.02.1877 pridelený k Generálnemu štábu
19.02.1877-14.12.1878 náčelník štábu 1. dobívacia brigáda
14.12.1878-17.01.1881 sekcia auditu ? Generálneho štábu
14.01.1879-17.01.1881 pridelený k Generálnemu štábu
17.01.1881-18.12.1882 sekcia Západného auditu? Generálneho štábu
18.12.1882-30.09.1886 výkonný dôstojník Armádne vojnové kolégium
06.02.1883-30.09.1886 sekretár Armádne vojnové kolégium
30.09.1886-23.12.1886 poverený velitel 6. pešej brigády
23.12.1886-22.11.1893 velitel 6. pešej brigády
29.09.1894-19.05.1896 pridelený k veleniu 2. divízie
29.09.1894-19.05.1896 poverený velitel 3. pešej brigády
27.06.1898-DD.MM.RRRR Reserva
Vyznamenání:
Awards:

08.12.1877

Řád Vycházejícího slunce 3. třída
3rd Class, The Order of the Rising Sun, Gold Rays with Neck Ribbon
旭日中綬章 / きょくじつちゅうじゅしょう
-

29.05.1888

Řád Vycházejícího slunce 2. třídy
2nd Class, The Order of the Rising Sun, Gold and Silver Star
旭日重光章 / きょくじつじゅうこうしょう
-

Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
https://sakurataro.org/db/岡本兵四郎
URL : https://www.valka.cz/Okamoto-Heisiro-t188607#547895Verze : 1
MOD