Main Menu
User Menu

Provozní rota Třebotovice [1993-1994]

Operational Company Trebotovice

     
Název:
Name:
Provozní rota Třebotovice
Originální název:
Original Name:
Provozní rota Třebotovice
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.01.1993
Předchůdce:
Predecessor:
Provozní rota Třebotovice
Datum zániku:
Disbanded:
31.12.1994
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.01.1993-30.11.1993 53. skupina radiolokačního průzkumu a uvědomování
01.12.1993-31.12.1994 42. skupina radiolokačního průzkumu a uvědomování
Dislokace:
Deployed:
01.01.1993-31.12.1994 Třebotovice, kasárny

Velitel:
Commander:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR, ( )
Výzbroj:
Armament:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
VÚ 1738 Třebotovice
Zdroje:
Sources:
www.valka.cz
České letectvo a PVO č.1/94 "Na prahu změn - Struktura 4. sboru PVO K 01.01.1994"
Vlastní archiv
URL : https://www.valka.cz/Provozni-rota-Trebotovice-1993-1994-t188362#547226Verze : 2