Main Menu
User Menu

5. kancelář Imperiálního armádního generálního štábu [1899-1906]

5th Bureau of the Imperial Army General Staff Office / 参謀本部第5部

     
Název:
Name:
5. kancelář Imperiálního armádního generálního štábu
Originální název:
Original Name:
参謀本部第5部
Datum vzniku:
Raised/Formed:
DD.MM.1899
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
DD.MM.1906
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízený úřad:
Higher Authority:
DD.MM.1899-DD.MM.1906 Kancelář Imperiálního armádního generálního štábu
Dislokace:
Deployed:
DD.MM.1899-DD.MM.1906 ?, Tokyo /
Přednosta / náčelník:
Chief:
26.01.1899-04.04.1899 Uehara, Yūsaku (Rikugun Taisa / 陸軍大佐)
04.04.1899-01.05.1903 Ochiai, Toyosaburō (Rikugun Taisa / 陸軍大佐)
01.05.1903-25.04.1906 Ochiai, Toyosaburō (Rikugun Šóšó / 陸軍少将)
25.04.1906-21.12.1908 Matsukawa, Toshitane (Rikugun Šóšó / 陸軍少将)
Podřízené úřady či jednotky:
Subordinated Agencies or Units:
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
https://sakurataro.org/db/参謀本部第5部
URL : https://www.valka.cz/5-kancelar-Imperialniho-armadniho-generalniho-stabu-1899-1906-t188352#547207Verze : 3
MOD