Main Menu
User Menu

Velitelské stanoviště 41. skupiny radiolokačního průzkumu a uvědomování [1993-1994]

Command Post of 41st Radar Surveillance and Warning Group

     
Název:
Name:
Velitelské stanoviště 41. skupiny radiolokačního průzkumu a uvědomování
Originální název:
Original Name:
Velitelské stanoviště 41. skupiny radiolokačního průzkumu a uvědomování Lažany
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.12.1993
Předchůdce:
Predecessor:
Velitelské stanoviště 51. skupiny radiolokačního průzkumu a uvědomování Lažany
Datum zániku:
Disbanded:
31.12.1994
Nástupce:
Successor:
?
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.12.1993-31.12.1994 41. skupina radiolokačního průzkumu a uvědomování Lažany
Dislokace:
Deployed:
01.01.1993-31.12.1994 Lažany, radiolokační stanoviště

Velitel:
Commander:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR, ( )
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Poznámka:
Note:
01.01.1993-31.12.1994 VÚ 3273 Lažany
Zdroje:
Sources:
www.army.cz
*České letectva a PVO č.1/94 "Na prahu změn - Struktura 4. sboru PVO K 01.01.1994"
www.valka.cz
Vlastní archiv
URL : https://www.valka.cz/Velitelske-stanoviste-41-skupiny-radiolokacniho-pruzkumu-a-uvedomovani-1993-1994-t188313#547131Verze : 2