Main Menu
User Menu

Kume, Seiiči

Seiichi Kume / 久米精一

     
Příjmení:
Surname:
Kume
Jméno:
Given Name:
Seiiči
Jméno v originále:
Original Name:
久米精一 / くめ・せいいち
Fotografie či obrázek:
Photograph or Picture:
-
Hodnost:
Rank:
generálmajor
Akademický či vědecký titul:
Academic or Scientific Title:
-
Šlechtický titul:
Hereditary Title:
-
Datum, místo narození:
Date and Place of Birth:
18.12.1897 ?, prefektura Kagawa /
Datum, místo úmrtí:
Date and Place of Decease:
16.11.1949 ?
Nejvýznamnější funkce:
(maximálně tři)
Most Important Appointments:
(up to three)
velitel: 209. divize
Jiné významné skutečnosti:
(maximálně tři)
Other Notable Facts:
(up to three)
-
Související články:
Related Articles:

Zdroje:
Sources:
https://sakurataro.org/db/久米精一
www.generals.dk
URL : https://www.valka.cz/Kume-Seiici-t188046#546490Verze : 1
MOD
     
Příjmení:
Surname:
Kume
Jméno:
Given Name:
Seiiči
Jméno v originále:
Original Name:
久米精一 / くめ・せいいち
Všeobecné vzdělání:
General Education:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Vojenské vzdělání:
Military Education:
DD.MM.RRRR-28.05.1919 Vojenská akadémia
24.12.1928-28.11.1931 Armádne vojnové kolégium
Důstojnické hodnosti:
Officer Ranks:
25.12.1919 podporučík
DD.MM.RRRR poručík
DD.MM.RRRR kapitán
DD.MM.RRRR major
DD.MM.RRRR podplukovník
01.08.1940 plukovník
01.08.1944 generálmajor
Průběh vojenské služby:
Military Career:
Automaticky vyplněné položky:
08.08.1944-15.04.1945 Velitel : Sekce armádní vzdušní přepravy 3. kanceláře Kanceláře Imperiálního armádního generálního štábu

Ručně vyplněné položky:
12.09.1939-09.03.1940 štábny dôstojník 3. letecká skupina
09.03.1940-04.12.1941 velitel 16. perute
04.12.1941-28.06.1943 velitel 1. leteckej nájazdníckej skupiny
08.08.1944-15.04.1945 náčelník Sekce armádní vzdušní přepravy 3. kanceláře Kanceláře Imperiálního armádního generálního štábu
30.04.1945-DD.09.1945 velitel 209. divízie
Vyznamenání:
Awards:
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
https://sakurataro.org/db/久米精一
www.generals.dk
URL : https://www.valka.cz/Kume-Seiici-t188046#546494Verze : 1
MOD