Main Menu
User Menu

Železniční skupina 3. kanceláře Kanceláře Imperiálního armádního generálního štábu [RRRR-1945]

Railway Team 3rd Bureau of the Imperial Army General Staff Office / 鉄道班 第三局 帝国陸軍参謀

     
Název:
Name:
Železniční skupina 3. kanceláře Kanceláře Imperiálního armádního generálního štábu
Originální název:
Original Name:
鉄道班 第三局 帝国陸軍参謀
Datum vzniku:
Raised/Formed:
DD.MM.RRRR
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
DD.09.1945
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízený úřad:
Higher Authority:
DD.MM.RRRR-DD.03.1939 10. sekce (přeprava) 3. kanceláře Kanceláře Imperiálního armádního generálního štábu
DD.03.1939-DD.10.1943 Železniční sekce 3. kanceláře Kanceláře Imperiálního armádního generálního štábu
DD.10.1943-DD.09.1945 10. sekce (přeprava) 3. kanceláře Kanceláře Imperiálního armádního generálního štábu
Dislokace:
Deployed:
DD.MM.RRRR-DD.09.1945 ?, Tokyo /
Přednosta / náčelník:
Chief:
08.02.1922-15.08.1922 Matsuda, Makihei (Rikugun Šósa / 陸軍少佐)
15.08.1922-02.03.1926 Matsuda, Makihei (Rikugun Čúsa / 陸軍中佐)
02.03.1926-01.08.1934 ?
01.08.1934-01.12.1936 Kato, Rinpei (Rikugun Čúsa / 陸軍中佐)
01.08.1936-15.07.1938 Yamamoto, Kiyoe (Rikugun Taisa / 陸軍大佐)
01.11.1937-01.08.1939 Kato, Saddam (Rikugun Čúsa / 陸軍中佐)
01.08.1939-17.08.1939 neobsadené, vacant
17.08.1939-01.08.1940 Hirose, Shirō (Rikugun Čúsa / 陸軍中佐)
01.08.1940-15.10.1941 Komori, Taoyagen (Rikugun Čúsa / 陸軍中佐)
01.08.1941-DD.MM.RRRR Morita, Masayuki (Rikugun Čúsa / 陸軍中佐)
Podřízené úřady či jednotky:
Subordinated Agencies or Units:
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
https://sakurataro.org/db/参謀本部運輸課
URL : https://www.valka.cz/Zeleznicni-skupina-3-kancelare-Kancelare-Imperialniho-armadniho-generalniho-stabu-RRRR-1945-t187941#546285Verze : 7
MOD