Main Menu
User Menu

Kawamata, Osato

Osato Kawamata / 川俣雄人

     
Příjmení:
Surname:
Kawamata
Jméno:
Given Name:
Osato
Jméno v originále:
Original Name:
川俣雄人 / かわまた・おさと
Fotografie či obrázek:
Photograph or Picture:
-
Hodnost:
Rank:
generálporučík
Akademický či vědecký titul:
Academic or Scientific Title:
-
Šlechtický titul:
Hereditary Title:
-
Datum, místo narození:
Date and Place of Birth:
28.07.1895 ?, prefektura Kagošima /
Datum, místo úmrtí:
Date and Place of Decease:
24.06.1974 ?
Nejvýznamnější funkce:
(maximálně tři)
Most Important Appointments:
(up to three)
velitel: 6. pěší pluk
velitel: 58. divize
Jiné významné skutečnosti:
(maximálně tři)
Other Notable Facts:
(up to three)
-
Související články:
Related Articles:

Zdroje:
Sources:
https://sakurataro.org/db/川俣雄人
admiral3166.ddo.jp
URL : https://www.valka.cz/Kawamata-Osato-t187406#545336Verze : 1
MOD
     
Příjmení:
Surname:
Kawamata
Jméno:
Given Name:
Osato
Jméno v originále:
Original Name:
川俣雄人 / かわまた・おさと
Všeobecné vzdělání:
General Education:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Vojenské vzdělání:
Military Education:
DD.MM.RRRR-26.05.1916 Vojenská akadémia
14.12.1922-27.11.1925 Armádne vojnové kolégium
Důstojnické hodnosti:
Officer Ranks:
26.12.1916 podporučík
DD.MM.RRRR poručík
DD.MM.RRRR kapitán
01.08.1931 major
01.08.1935 podplukovník
01.03.1938 plukovník
25.08.1941 generálmajor
01.03.1945 generálporučík
Průběh vojenské služby:
Military Career:
Automaticky vyplněné položky:
12.01.1938-01.03.1938 Velitel : 5. sekce (Rusko) 2. kanceláře Kanceláře Imperiálního armádního generálního štábu
01.03.1938-09.03.1939 Velitel : 5. sekce (Rusko) 2. kanceláře Kanceláře Imperiálního armádního generálního štábu
15.10.1941-01.03.1945 Velitel : Armádní škola Nakano
01.03.1945-09.03.1945 Velitel : Armádní škola Nakano

Ručně vyplněné položky:
01.08.1933-07.03.1936 pridelený k Gnerálnemu štábu
01.08.1933-07.03.1936 Inštruktor, Armádne vojnové kolégium
07.03.1936-12.01.1938 vojenský atašé v Rusku
12.01.1938-09.03.1939 náčelník 5. sekce (Rusko) 2. kanceláře Kanceláře Imperiálního armádního generálního štábu
09.03.1939-01.08.1940 6. pěší pluk
01.08.1940-15.10.1941 náčelník štábu 23. divízie
15.10.1941-09.03.1945 velitel Armádnej školy Nakano
09.03.1945-DD.09.1945 velitel 58. divízie
Vyznamenání:
Awards:
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
https://sakurataro.org/db/川俣雄人
admiral3166.ddo.jp
URL : https://www.valka.cz/Kawamata-Osato-t187406#545391Verze : 2
MOD