Main Menu
User Menu

Čínska skupina 7. sekce 2. kanceláře Kanceláře Imperiálního armádního generálního štábu [1913-1945]

China Team 7th Section 2nd Bureau of the Imperial Army General Staff Office / 支那班 第七節(支那課)第二局帝国陸軍参謀

     
Název:
Name:
Čínska skupina 7. sekce 2. kanceláře Kanceláře Imperiálního armádního generálního štábu
Originální název:
Original Name:
支那班 第七節(支那課)第二局帝国陸軍参謀
Datum vzniku:
Raised/Formed:
DD.MM.1913
Předchůdce:
Predecessor:
?
Datum zániku:
Disbanded:
DD.09.1945
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízený úřad:
Higher Authority:
DD.MM.1913-DD.09.1945 7. sekce (Čínské zpravodajství) 2. kanceláře Kanceláře Imperiálního armádního generálního štábu
Dislokace:
Deployed:
DD.MM.1913-DD.09.1945 ?, Tokyo /
Přednosta / náčelník:
Chief:
15.01.1913-06.08.1917 Honjo, Shigeru (Rikugun Čúsa / 陸軍中佐)
06.08.1917-07.09.1921 ?
07.09.1921-06.08.1923 Sato, Saburo (Rikugun Čúsa / 陸軍中佐)
06.08.1923-20.08.1924 Komoto, Daisaku (Rikugun Čúsa / 陸軍中佐)
20.08.1924-10.08.1926 ?
10.08.1926-28.05.1927 Itagaki, Seishirō (Rikugun Čúsa / 陸軍中佐)
28.05.1927-26.09.1927 ?
26.09.1927-10.08.1928 Iwamatsu, Yoshio (Rikugun Čúsa / 陸軍中佐)
10.08.1928-10.12.1929 Kita, Seiichi (Rikugun Čúsa / 陸軍中佐)
10.12.1929-01.08.1930 Chiaki, Shigetō (Rikugun Čúsa / 陸軍中佐)
01.08.1930-01.07.1933 ?
01.07.1933-01.08.1934 Kagesa, Sadaaki (Rikugun Čúsa / 陸軍中佐)
01.08.1934-02.12.1935
02.12.1935-12.10.1937 Takahashi, Tan (Rikugun Čúsa / 陸軍中佐)
12.10.1937-09.03.1939 Imai, Takeo (Rikugun Čúsa / 陸軍中佐)
09.03.1939-28.06.1939 Yoshino, Hiroyuki (Rikugun Čúsa / 陸軍中佐)
28.06.1939-01.03.1941 Togó, Kitaru (Rikugun Čúsa / 陸軍中佐)
01.03.1941-14.03.1941 nebsadené, vacant
14.03.1941-01.04.1942 Suzuki, Takuji (Rikugun Čúsa / 陸軍中佐)
Podřízené úřady či jednotky:
Subordinated Agencies or Units:
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
https://sakurataro.org/db/参謀本部支那課
URL : https://www.valka.cz/Cinska-skupina-7-sekce-2-kancelare-Kancelare-Imperialniho-armadniho-generalniho-stabu-1913-1945-t187294#545131Verze : 13
MOD