Main Menu
User Menu

Vyšší velitelství pobřežního dělostřelectva Řecko [1942-1943]

Higher Coastal Artillery Command Greece / Höherer-Küsten-Artillerie-Kommandeur Griechenland

     
Název:
Name:
Vyšší velitelství pobřežního dělostřelectva Řecko
Originální název:
Original Name:
Höherer-Küsten-Artillerie-Kommandeur Griechenland
Datum vzniku:
Raised/Formed:
04.06.1942
Předchůdce:
Predecessor:
Dělostřelecké velitelství 142
Datum zániku:
Disbanded:
25.04.1943
Nástupce:
Successor:
Vyšší dělostřelecké velitelství 314
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Dislokace:
Deployed:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR

Velitel:
Commander:
04.06.1942-01.09.1942 Krause, Fritz (Generalmajor)
01.09.1942-01.04.1943 Muhl, Kurt (Generalmajor)
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR, ( )
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
jednotka Generálního štábu (Heerestruppe)
Zdroje:
Sources:
Tessin, Georg: Verbände und Truppen der deutschen Wehrmacht und Waffen-SS im Zweiten Weltkrieg 1939-1945
www.lexikon-der-wehrmacht.de
www.lexikon-der-wehrmacht.de
URL : https://www.valka.cz/Vyssi-velitelstvi-pobrezniho-delostrelectva-Recko-1942-1943-t187293#545129Verze : 0
MOD