Main Menu
User Menu

Takeda, Isao

Isao Takeda / 武田功

     
Příjmení:
Surname:
Takeda
Jméno:
Given Name:
Isao
Jméno v originále:
Original Name:
武田功 / たけだ・いさお
Fotografie či obrázek:
Photograph or Picture:
-
Hodnost:
Rank:
plukovník
Akademický či vědecký titul:
Academic or Scientific Title:
-
Šlechtický titul:
Hereditary Title:
-
Datum, místo narození:
Date and Place of Birth:
DD.MM.RRRR ?, prefektura Mijagi /
Datum, místo úmrtí:
Date and Place of Decease:
02.01.1946 ?
Nejvýznamnější funkce:
(maximálně tři)
Most Important Appointments:
(up to three)
-
Jiné významné skutečnosti:
(maximálně tři)
Other Notable Facts:
(up to three)
-
Související články:
Related Articles:

Zdroje:
Sources:
https://sakurataro.org/db/武田功
URL : https://www.valka.cz/Takeda-Isao-t186600#543872Verze : 1
MOD
     
Příjmení:
Surname:
Takeda
Jméno:
Given Name:
Isao
Jméno v originále:
Original Name:
武田功 / たけだ・いさお
Všeobecné vzdělání:
General Education:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Vojenské vzdělání:
Military Education:
DD.MM.RRRR-28.07.1922 Vojenská akadémia
13.12.1929-29.11.1932 Armádne vojnové kolégium
Důstojnické hodnosti:
Officer Ranks:
25.10.1922 podporučík
DD.MM.RRRR poručík
DD.MM.RRRR kapitán
DD.MM.RRRR major
DD.MM.RRRR podplukovník
25.08.1941 plukovník
Průběh vojenské služby:
Military Career:
Automaticky vyplněné položky:
09.09.1941-01.07.1942 Velitel : 8. sekce (strategie propagnady) 2. kanceláře Kanceláře Imperiálního armádního generálního štábu
21.06.1944-02.09.1944 Velitel : 5. sekce (Rusko) 2. kanceláře Kanceláře Imperiálního armádního generálního štábu

Ručně vyplněné položky:
09.03.1939-09.09.1941 starśí štábny dôstojník 8. sekce (strategie propagnady) 2. kanceláře Kanceláře Imperiálního armádního generálního štábu
09.03.1939-01.07.1942 Inštruktor, Armádne vojnové kolégium
09.09.1941-01.07.1942 náčelník 8. sekce (strategie propagnady) 2. kanceláře Kanceláře Imperiálního armádního generálního štábu
01.07.1942-21.06.1944 náčelník 2. sekcie Kwantungskej armády
21.06.1944-02.09.1944 náčelník 5. sekce (Rusko) 2. kanceláře Kanceláře Imperiálního armádního generálního štábu
02.09.1944-06.04.1945 náčelník Sekcie operácii 6. oblastnej armády
06.04.1945-DD.09.1945 staśí štábny dôstojník, Mongolská posádková armáda
Vyznamenání:
Awards:
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
https://sakurataro.org/db/武田功
URL : https://www.valka.cz/Takeda-Isao-t186600#544086Verze : 1
MOD