Main Menu
User Menu

Logistika, 2. sekce 1. kanceláře Imperiálního armádního generálního štábu [RRRR-1941]

Logistic, 2nd Section, 1st Bureau Imperial Army General Staff Office / 兵站第二項第一局帝国陸軍参謀事務所

     
Název:
Name:
Logistika 2. sekce 1. kanceláře Imperiálního armádního generálního štábu
Originální název:
Original Name:
兵站第二項第一局帝国陸軍参謀事務所
Datum vzniku:
Raised/Formed:
DD.MM.RRRR
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
DD.MM.1941
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízený úřad:
Higher Authority:
DD.MM.RRRR-DD.MM.1941 2. sekce (operace a válečné plány) 1. kanceláře Imperiálního armádního generálního štábu
Dislokace:
Deployed:
DD.MM.RRRR-DD.MM.1941 Tokyo, ? /
Přednosta / náčelník:
Chief:
15.04.1919-20.07.1921 Kuniaki, Koiso (Rikugun Čúsa / 陸軍中佐)
20.07.1921-DD.08.1931 ?
DD.08.1931-DD.03.1932 Mutō, Akira (Rikugun Šósa / 陸軍少佐)
DD.03.1932-01.12.1936 ?
01.12.1936-15.07.1938 Isoya, Goró (Rikugun Čúsa / 陸軍中佐)
15.07.1938-01.08.1940 Takei, Kiyotaro (Rikugun Čúsa / 陸軍中佐)
01.08.1940-01.07.1941 Kushida, Masao (Rikugun Čúsa / 陸軍中佐)
01.07.1941-10.07.1941 neobsadené, vacant
10.07.1941-25.09.1941 Masanobu, Tsuji (Rikugun Čúsa / 陸軍中佐)
Podřízené úřady či jednotky:
Subordinated Agencies or Units:
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
https://sakurataro.org/db/参謀本部作戦課
URL : https://www.valka.cz/Logistika-2-sekce-1-kancelare-Imperialniho-armadniho-generalniho-stabu-RRRR-1941-t185977#542606Verze : 8
MOD