Main Menu
User Menu

Pěší prapor II/31 [1945-1951]

2nd Infantry Battalion

     
Název:
Name:
Pěší prapor II/31
Originální název:
Original Name:
Pěší prapor II/31
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.06.1945
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
01.01.1951
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.06.1945-01.01.1951 Pěší pluk 31
Dislokace:
Deployed:
01.10.1945-DD.06.1946 Dačice, ? /
DD.06.1946-DD.09.1946 Šamorín, kasárny /
DD.09.1946-01.01.1951 Dačice,? /

Velitel:
Commander:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR, (0)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
ŠTAIGL, Jan – MINAŘÍK, Pavel: Dislokácia a krycie čísla jednotiek, útvarov a zariadení čs. armády a vojsk ministerstva vnútra na Slovensku 1945 – 1992. Bratislava : Vojenský historický ústav, 2014, 495 s., zozn. ISBN 978-80-89523-30-6
URL : https://www.valka.cz/Pesi-prapor-II-31-1945-1951-t183673#536339Verze : 0
MOD