Main Menu
User Menu

Nagase, Buhei

Buhei Nagase / 長瀬武平

     
Příjmení:
Surname:
Nagase
Jméno:
Given Name:
Buhei
Jméno v originále:
Original Name:
長瀬武平 / ながせ・ぶへい
Fotografie či obrázek:
Photograph or Picture:
-
Hodnost:
Rank:
generálporučík
Akademický či vědecký titul:
Academic or Scientific Title:
-
Šlechtický titul:
Hereditary Title:
-
Datum, místo narození:
Date and Place of Birth:
20.02.1884 ?, prefektura Tojama /
Datum, místo úmrtí:
Date and Place of Decease:
08.03.1958 ?
Nejvýznamnější funkce:
(maximálně tři)
Most Important Appointments:
(up to three)
velitel: Pevnost Cušima
velitel: 8. pěší brigáda
velitel: Pevnost Sasebo
Jiné významné skutečnosti:
(maximálně tři)
Other Notable Facts:
(up to three)
-
Související články:
Related Articles:

Zdroje:
Sources:
https://sakurataro.org/db/長瀬武平
www.generals.dk
URL : https://www.valka.cz/Nagase-Buhei-t183090#535005Verze : 1
MOD
     
Příjmení:
Surname:
Nagase
Jméno:
Given Name:
Buhei
Jméno v originále:
Original Name:
長瀬武平 / ながせ・ぶへい
Všeobecné vzdělání:
General Education:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Vojenské vzdělání:
Military Education:
DD.MM.RRRR-25.11.1905 Vojenská akadémia
29.11.1915-29.11.1918 Armádne vojnové kolégium
Důstojnické hodnosti:
Officer Ranks:
26.06.1906 podporučík
21.12.1908 poručík
02.05.1916 kapitán
08.02.1922 major
02.03.1926 podplukovník
01.08.1930 plukovník
01.08.1935 generálmajor
15.07.1938 generálporučík
Průběh vojenské služby:
Military Career:
Automaticky vyplněné položky:
01.08.1935-07.03.1936 Velitel : Pevnost Sasebo
15.04.1945-DD.09.1945 Velitel : Pevnost Tsushima

Ručně vyplněné položky:
26.06.1906-DD.MM.RRRR 35. peší pluk
19.09.1916-26.05.1919 pridelený k 35. pešiemu pluku
26.05.1919-05.11.1919 pridelený k veleniu 9. divízie
05.11.1919-08.02.1922 Inštruktor a výskumný team, Armádna škola pechoty
08.02.1922-15.08.1922 štábny dôstojník 1. divízie
15.08.1922-06.08.1923 štábny dôstojník, Divízia Imperiálnej gardy
06.08.1923-02.12.1925 velitel ? praporu 7. peší pluk
02.12.1925-02.03.1926 pridelený k 7. pešiemu pluku
02.03.1926-15.03.1927 pridelený k 10. pešiemu pluku
15.03.1927-16.03.1929 štábny dôstojník 9. divízie
16.03.1929-01.08.1930 pridelený k 7. pešiemu pluku
01.08.1930-08.08.1932 pridelený k Divízii Imperiálnej gardy
08.08.1932-01.08.1935 velitel 17. peší pluk
01.08.1935-07.03.1936 velitel Pevnosti Sasebo
07.03.1936-15.07.1938 velitel 8. pešej brigády
15.07.1938-01.08.1940 velitel 12. náhradnej divízie
31.08.1940-DD.MM.RRRR Reserva
08.04.1945-DD.MM.RRRR znovu povolaný
08.04.1945-15.04.1945 pridelený k Západnému armádnemu okresu
15.04.1945-02.09.1945 velitel Pevnosti Tsushima
Vyznamenání:
Awards:

29.04.1934

Řád Vycházejícího slunce 3. třída
3rd Class, The Order of the Rising Sun, Gold Rays with Neck Ribbon
旭日中綬章 / きょくじつちゅうじゅしょう
-

29.04.1934

Řád Zlatého luňáka 3. třídy
Order of Golden Kite 3rd Class
功三級金鵄勲章 / こうさんきゅうきんしくんしょう
-

13.10.1938

Řád Posvátného pokladu 2. třídy
Order of Sacred Treasure 2nd Class
瑞宝重光章 / ずいほうじゅうこうしょう
-

29.04.1940

Velkostuha řádu Vycházejícího slunce
1st Class, Grand Cordon of the Order of the Rising Sun
勲一等旭日大綬章 / くんいっとう きょくじつだいじゅしょう
-

Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
https://sakurataro.org/db/長瀬武平
www.generals.dk
URL : https://www.valka.cz/Nagase-Buhei-t183090#535006Verze : 2
MOD