Main Menu
User Menu

Dělostřelecký pluk 102 [1938-1941]

102nd Artillery Regiment

Artillerie-Regiment 102

     
Název:
Name:
Dělostřelecký pluk 102
Originální název:
Original Name:
Artillerie-Regiment 102
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.09.1938
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
12.12.1941
Nástupce:
Successor:
Tankový dělostřelecký pluk 102
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.09.1938-03.01.1940 4. lehká divize
03.01.1940-12.12.1941 9. tanková divize
Dislokace:
Deployed:
01.09.1938-DD.MM.RRRR Vídeň /

Velitel:
Commander:
01.12.1938-08.10.1941 Kampfhenkel, Werner (Oberst)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
www.lexikon-der-wehrmacht.de
Tessin, Georg: Verbände und Truppen der deutschen Wehrmacht im Zweiten Weltkrieg 1939-1945
URL : https://www.valka.cz/Delostrelecky-pluk-102-1938-1941-t182622#533947Verze : 0
MOD