Main Menu
User Menu

40. obrněný pluk [1942-1943]

40th Armored Regiment

     
Název:
Name:
40. obrněný pluk
Originální název:
Original Name:
40th Armored Regiment
Datum vzniku:
Raised/Formed:
02.03.1942
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
20.09.1943
Nástupce:
Successor:
40. tankový prapor
709. tankový prapor
rota E, 87. jezdecká průzkumná eskadrona (mechanizovaná)
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
02.03.1942-20.09.1943 7. obrněná divize
Dislokace:
Deployed:
02.03.1942-21.03.1943 Leesville, Camp Polk
21.03.1943-13.08.1943 Desert Centre, Camp Young
13.08.1943-20.09.1943 Columbus, Fort Benning

Velitel:
Commander:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR, ( )
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
Stanton, Shelby L.: World War II Order of Battle: An Encyclopedic Reference to U.S. Army Ground Forces from Battalion through Division, 1939-1946
URL : https://www.valka.cz/40-obrneny-pluk-1942-1943-t182578#533891Verze : 1
MOD