Main Menu
User Menu

Suemicu, Motohiro

Motohiro Suemitsu / 末光元廣

     
Příjmení:
Surname:
Suemicu
Jméno:
Given Name:
Motohiro
Jméno v originále:
Original Name:
末光元廣 / すえみつ・もとひろ
Fotografie či obrázek:
Photograph or Picture:
-
Hodnost:
Rank:
generálporučík
Akademický či vědecký titul:
Academic or Scientific Title:
-
Šlechtický titul:
Hereditary Title:
-
Datum, místo narození:
Date and Place of Birth:
11.01.1888 ?, prefektura Ehime /
Datum, místo úmrtí:
Date and Place of Decease:
26.10.1958 ?
Nejvýznamnější funkce:
(maximálně tři)
Most Important Appointments:
(up to three)
velitel: Pevnost Tsugaru
velitel: 148. divize
velitel: 4. letecká spojovací jednotka
Jiné významné skutečnosti:
(maximálně tři)
Other Notable Facts:
(up to three)
-
Související články:
Related Articles:

Zdroje:
Sources:
https://sakurataro.org/db/末光元廣
www.generals.dk
URL : https://www.valka.cz/Suemicu-Motohiro-t182564#533869Verze : 1
MOD
     
Příjmení:
Surname:
Suemicu
Jméno:
Given Name:
Motohiro
Jméno v originále:
Original Name:
末光元廣 / すえみつ・もとひろ
Všeobecné vzdělání:
General Education:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Vojenské vzdělání:
Military Education:
DD.MM.1907-27.05.1909 Vojenská akadémia
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR Armádne vojnové kolégium
Důstojnické hodnosti:
Officer Ranks:
25.12.1909 podporučík
DD.MM.RRRR poručík
DD.MM.RRRR kapitán
DD.MM.RRRR major
01.08.1931 podplukovník
01.08.1936 plukovník
09.03.1940 generálmajor
26.10.1944 generálporučík
Průběh vojenské služby:
Military Career:
Automaticky vyplněné položky:
09.03.1940-01.12.1941 Velitel : Pevnost Tsugaru

Ručně vyplněné položky:
07.03.1936-20.12.1937 velitel 3. telegrafného praporu
20.12.1937-19.08.1938 pridelený k 3. divízii
19.08.1938-09.03.1940 velitel 4. spojovacej jednotky
09.03.1940-01.12.1941 velitel Pevnosti Tsugaru
01.12.1941-01.04.1942 pridelený k Generálnemu inšpektoriátu vojenského výcviku
01.04.1942-06.11.1943 velitel Mládežníckej spojovacej školy
06.11.1943-19.06.1944 velitel spojovacej jednotky, 2. oblastnej armády
19.06.1944-15.06.1945 velitel 4. leteckej spojovacej jednotky
15.06.1945-16.07.1945 pridelený k Vojenskje škole pechoty
16.07.1945-DD.09.1945 velitel 148. divízie
Vyznamenání:
Awards:
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
https://sakurataro.org/db/末光元廣
www.generals.dk
URL : https://www.valka.cz/Suemicu-Motohiro-t182564#533877Verze : 1
MOD