Main Menu
User Menu

Jasui, Eisaburó

Eisaburo Yasui / 安井栄三郎

     
Příjmení:
Surname:
Jasui
Jméno:
Given Name:
Eisaburó
Jméno v originále:
Original Name:
安井栄三郎 / やすい・えいさぶろう
Fotografie či obrázek:
Photograph or Picture:
-
Hodnost:
Rank:
generálmajor
Akademický či vědecký titul:
Academic or Scientific Title:
-
Šlechtický titul:
Hereditary Title:
-
Datum, místo narození:
Date and Place of Birth:
16.02.1886 ?, prefektura Aiči /
Datum, místo úmrtí:
Date and Place of Decease:
13.11.1882 ?
Nejvýznamnější funkce:
(maximálně tři)
Most Important Appointments:
(up to three)
velitel: Pevnost Tsugaru
velitel: 14. ženijný prapor
Jiné významné skutečnosti:
(maximálně tři)
Other Notable Facts:
(up to three)
-
Související články:
Related Articles:

Zdroje:
Sources:
https://sakurataro.org/db/安井栄三郎
www.generals.dk
URL : https://www.valka.cz/Jasui-Eisaburo-t182540#533818Verze : 1
MOD
     
Příjmení:
Surname:
Jasui
Jméno:
Given Name:
Eisaburó
Jméno v originále:
Original Name:
安井栄三郎 / やすい・えいさぶろう
Všeobecné vzdělání:
General Education:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Vojenské vzdělání:
Military Education:
DD.MM.RRRR-25.11.1905 Vojenská akadémia
29.11.1915-29.11.1918 Armádne vojnové kolégium
Důstojnické hodnosti:
Officer Ranks:
26.06.1906 podporučík
DD.MM.RRRR poručík
DD.MM.RRRR kapitán
DD.MM.RRRR major
DD.MM.RRRR podplukovník
11.03.1931 plukovník
01.08.1935 generálmajor
Průběh vojenské služby:
Military Career:
Automaticky vyplněné položky:
01.08.1935-01.08.1936 Velitel : Pevnost Tsugaru

Ručně vyplněné položky:
01.08.1930-08.08.1932 velitel 14. ženijného praporu
08.08.1932-01.08.1935 náčelník sekcie výučby, Vojenská spojovacia škola
01.08.1935-01.08.1936 velitel Pevnosti Tsugaru
28.08.1936-DD.MM.RRRR Reserva
Vyznamenání:
Awards:
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
https://sakurataro.org/db/安井栄三郎
www.generals.dk
URL : https://www.valka.cz/Jasui-Eisaburo-t182540#533820Verze : 1
MOD