Main Menu
User Menu

Sbor Tokyjského zálivu [1945-1945]

Tokyo Bay Corps / 東京湾兵団

     
Název:
Name:
Sbor Tokyjského zálivu
Originální název:
Original Name:
東京湾兵団
Datum vzniku:
Raised/Formed:
15.06.1945
Předchůdce:
Predecessor:
Sbor obrany Tokyjského zálivu
Datum zániku:
Disbanded:
02.09.1945
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
15.06.1945-02.09.1945 ?
Dislokace:
Deployed:
15.06.1945-02.09.1945 Tokyo, Pevnost Tokijského zálivu /

Velitel:
Commander:
15.06.1945-02.09.1945 Ōba, Shihei (Rikugun Čúdžó / 陸軍中将)
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
01.07.1945-02.09.1945 Mizuno, Keizō (Rikugun Šóšó / 陸軍少将)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
- starší štábny dôstojník: 16.06.1945-DD.09.1945 plk. Namba, Satoshi
Zdroje:
Sources:
https://sakurataro.org/db/東京湾兵団
URL : https://www.valka.cz/Sbor-Tokyjskeho-zalivu-1945-1945-t182251#533292Verze : 3
MOD