Main Menu
User Menu

Janome, Magoiči

Magoichi Yanome / 矢野目孫一

     
Příjmení:
Surname:
Janome
Jméno:
Given Name:
Magoiči
Jméno v originále:
Original Name:
矢野目孫一 / やのめ・まごいち
Fotografie či obrázek:
Photograph or Picture:
Hodnost:
Rank:
generálporučík
Akademický či vědecký titul:
Academic or Scientific Title:
-
Šlechtický titul:
Hereditary Title:
-
Datum, místo narození:
Date and Place of Birth:
11.05.1870 ?, Prefektura Óita /
Datum, místo úmrtí:
Date and Place of Decease:
12.01.1961 ?
Nejvýznamnější funkce:
(maximálně tři)
Most Important Appointments:
(up to three)
velitel: Pevnost Tokijského zálivu
náčelník štábu: 7. divize
Jiné významné skutečnosti:
(maximálně tři)
Other Notable Facts:
(up to three)
-
Související články:
Related Articles:

Zdroje:
Sources:
https://sakurataro.org/db/矢野目孫一
https://commons.wikimedia.org
URL : https://www.valka.cz/Janome-Magoici-t181843#532574Verze : 1
MOD
     
Příjmení:
Surname:
Janome
Jméno:
Given Name:
Magoiči
Jméno v originále:
Original Name:
矢野目孫一 / やのめ・まごいち
Všeobecné vzdělání:
General Education:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Vojenské vzdělání:
Military Education:
DD.MM.RRRR-20.07.1891 Vojenská akadémia
DD.MM.RRRR-28.11.1896 Armádne delostrelecká technická škola
28.12.1897-20.12.1900 Armádne vojnové kolégium
Důstojnické hodnosti:
Officer Ranks:
21.03.1892 podporučík
07.10.1894 poručík
25.10.1897 kapitán
01.05.1903 major
22.06.1905 podplukovník
30.11.1910 plukovník
21.01.1916 generálmajor
25.07.1919 generálporučík
Průběh vojenské služby:
Military Career:
Automaticky vyplněné položky:
19.12.1908-30.11.1910 Velitel : 3. sekce (pevnosti) 1. kanceláře Imperiálního armádního generálního štábu
30.11.1910-28.09.1912 Velitel : 3. sekce (pevnosti) 1. kanceláře Imperiálního armádního generálního štábu
22.08.1913-21.01.1916 Náčelník štábu : 7. divize
21.01.1916-25.07.1919 Velitel : Oddělení katastrálního mapování Generálního štábu
25.07.1919-10.08.1920 Velitel : Pevnost Tokijského zálivu

Ručně vyplněné položky:
21.03.1892-DD.MM.RRRR 1. ženijný prapor
01.12.1896-18.01.1898 Inštruktor, Vojenská akadémia
18.01.1898-06.12.1901 pridelený ku Gardovému ženijnému praporu
06.12.1901-18.02.1902 prideleneý ku Generálnemu štábu
18.02.1902-25.06.1903 štábny dôstojník 12. divízia
25.06.1903-25.02.1904 pridelený ku Generálnemu štábu
25.02.1904-24.06.1904 pridelený k Imperiálnemu hlavnému veleniu
24.06.1904-DD.MM.RRRR štábny dôstojník 4. armády
14.02.1906-04.11.1908 Inštruktor Námorné vojnové kolégium
04.11.1908-19.12.1908 Inštruktor, Námorné vojnové kolégium Mencken
19.12.1908-28.09.1912 náčelník 3. sekce (pevnosti) 1. kanceláře Imperiálního armádního generálního štábu
24.05.1911-DD.MM.RRRR Inštruktor vojenských vied, Armádne vojnové kolégium
09.01.1912-28.09.1912 poradca, Armádna technická posudková komisia
15.01.1912-28.09.1912 ? sekcia námorného velitelstva
28.09.1912-22.08.1913 velitel 14. ženijného praporu
22.08.1913-21.01.1916 náčelník štábu 7. divízia
21.01.1916-25.07.1919 náčelník Oddělení katastrálního mapování Generálního štábu
25.07.1919-10.08.1920 velitel Pevnosti Tokyjského zálivu
01.12.1920-DD.MM.RRRR Reserva
01.04.1937-DD.MM.RRRR výslužba
Vyznamenání:
Awards:

12.10.1895

Řád Zlatého luňáka 5. třídy
Order of Golden Kite 5th Class
功五級金鵄勲章 / こうごきゅうきんしくんしょう
-

01.04.1906

Řád Zlatého luňáka 3. třídy
Order of Golden Kite 3rd Class
功三級金鵄勲章 / こうさんきゅうきんしくんしょう
-

01.12.1920

Řád Posvátného pokladu 2. třídy
Order of Sacred Treasure 2nd Class
瑞宝重光章 / ずいほうじゅうこうしょう
-

Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
https://sakurataro.org/db/矢野目孫一
https://commons.wikimedia.org
URL : https://www.valka.cz/Janome-Magoici-t181843#532593Verze : 3
MOD