Main Menu
User Menu

Murai, Nagahiro

Nagahiro Murai / 村井長寛

     
Příjmení:
Surname:
Murai
Jméno:
Given Name:
Nagahiro
Jméno v originále:
Original Name:
村井長寛 / むらい・ながひろ
Fotografie či obrázek:
Photograph or Picture:
-
Hodnost:
Rank:
generálporučík
Akademický či vědecký titul:
Academic or Scientific Title:
-
Šlechtický titul:
Hereditary Title:
-
Datum, místo narození:
Date and Place of Birth:
DD.03.1848 ?, prefektura Wakajama /
Datum, místo úmrtí:
Date and Place of Decease:
07.04.1905 Tokyo /
Nejvýznamnější funkce:
(maximálně tři)
Most Important Appointments:
(up to three)
velitel: Pevnost Tokijského zálivu
Jiné významné skutečnosti:
(maximálně tři)
Other Notable Facts:
(up to three)
-
Související články:
Related Articles:

Zdroje:
Sources:
https://sakurataro.org/db/村井長寛
URL : https://www.valka.cz/Murai-Nagahiro-t181717#532276Verze : 1
MOD
     
Příjmení:
Surname:
Murai
Jméno:
Given Name:
Nagahiro
Jméno v originále:
Original Name:
村井長寛 / むらい・ながひろ
Všeobecné vzdělání:
General Education:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Vojenské vzdělání:
Military Education:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Důstojnické hodnosti:
Officer Ranks:
28.01.1872 kapitán
26.02.1879 major
31.05.1884 podplukovník
16.11.1887 plukovník
06.04.1895 generálmajor
22.05.1901 generálporučík
Průběh vojenské služby:
Military Career:
Automaticky vyplněné položky:
10.05.1896-08.04.1897 Velitel : Pevnost Tokijského zálivu
14.01.1905-07.04.1905 Velitel : Pevnost Tokijského zálivu

Ručně vyplněné položky:
28.01.1872-16.04.1874 pridelený k 3. delostreleckej jednotke, Tokyo Chindai
16.04.1874-12.02.1878 pridelený k Kumamoto Chindai
12.02.1878-19.04.1878 velitel 1. čaty, 3. delostreleckého praporu Nagoya Chindai
19.04.1878-19.10.1878 3. prapor horského delostrelectva
19.10.1878-26.02.1879 Gardový delostrelecký prapor
26.02.1879-09.02.1885 velitel Gardového delostreleckého praporu
09.02.1885-26.05.1885 zástupca velitela delostrelectva, Ministerstvo vojny
18.03.1885-06.07.1888 člen Delostreleckej komsie
26.05.1885-31.08.1894 velitel Gardového delostreleckého pluku
31.08.1894-08.08.1895 velitel 1. delostrelectva
08.08.1895-10.05.1896 velitel delostrelectva, Kancelária Generálneho guvernéra Taiwanu
10.05.1896-08.04.1897 velitel Pevnosti Tokyjského zálivu
08.04.1897-09.04.1901 náčelník Sekcie Tokyjskej obrany Section Generálneho štábu
22.05.1901-14.01.1905 Auditor náhrad?
14.01.1905-07.04.1905 velitel Pevnosti Tokyjského zálivu
Vyznamenání:
Awards:

04.12.1895

Řád Vycházejícího slunce 3. třída
3rd Class, The Order of the Rising Sun, Gold Rays with Neck Ribbon
旭日中綬章 / きょくじつちゅうじゅしょう
-

23.05.1898

Řád Posvátného pokladu 2. třídy
Order of Sacred Treasure 2nd Class
瑞宝重光章 / ずいほうじゅうこうしょう
-

07.04.1905

Řád Vycházejícího slunce 2. třídy
2nd Class, The Order of the Rising Sun, Gold and Silver Star
旭日重光章 / きょくじつじゅうこうしょう
-

Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
https://sakurataro.org/db/村井長寛
URL : https://www.valka.cz/Murai-Nagahiro-t181717#532280Verze : 1
MOD