Main Menu
User Menu

Nagano, Murato

Murato Nagano / 永野叢人

     
Příjmení:
Surname:
Nagano
Jméno:
Given Name:
Murato
Jméno v originále:
Original Name:
永野叢人 / ながの・むらと
Fotografie či obrázek:
Photograph or Picture:
-
Hodnost:
Rank:
generálporučík
Akademický či vědecký titul:
Academic or Scientific Title:
-
Šlechtický titul:
Hereditary Title:
-
Datum, místo narození:
Date and Place of Birth:
08.03.1894 Tokio /
Datum, místo úmrtí:
Date and Place of Decease:
09.02.1980 ?
Nejvýznamnější funkce:
(maximálně tři)
Most Important Appointments:
(up to three)
velitel: Pevnost Shimonoseki
náčelník štábu: 56. divize
velitel: 27. pluk horského dělostřelectva
Jiné významné skutečnosti:
(maximálně tři)
Other Notable Facts:
(up to three)
-
Související články:
Related Articles:

Zdroje:
Sources:
https://sakurataro.org/db/永野叢人
www.generals.dk
URL : https://www.valka.cz/Nagano-Murato-t181561#532056Verze : 1
MOD
     
Příjmení:
Surname:
Nagano
Jméno:
Given Name:
Murato
Jméno v originále:
Original Name:
永野叢人 / ながの・むらと
Všeobecné vzdělání:
General Education:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Vojenské vzdělání:
Military Education:
DD.MM.RRRR-25.05.1915 Vojenská akadémia
14.12.1922-27.11.1925 Armádne vojnové kolégium
Důstojnické hodnosti:
Officer Ranks:
25.12.1915 podporučík
DD.MM.RRRR poručík
DD.MM.RRRR kapitán
DD.MM.RRRR major
DD.MM.RRRR podplukovník
01.03.1938 plukovník
25.08.1940 generálmajor
30.04.1945 generálporučík
Průběh vojenské služby:
Military Career:
Automaticky vyplněné položky:
10.08.1940-01.04.1942 Náčelník štábu : 56. divize
20.01.1945-30.04.1945 Velitel : Pevnost Shimonoseki
30.04.1945-DD.MM.1945 Velitel : Pevnost Shimonoseki

Ručně vyplněné položky:
01.08.1934-27.03.1938 Inštruktor, Vojenská delostrelecká technická škola
27.03.1938-10.12.1938 pridelený k 2. samostatnej zmiešanej brigáde
10.12.1938-09.03.1940 velitel 27. pluku horského delostrelectva
09.03.1940-10.08.1940 náčelník štábu 12. náhradnej divízie
10.08.1940-01.04.1942 náčelník štábu 56. divízie
01.04.1942-13.10.1942 velitel 57. skupiny delostrelectva
13.10.1942-01.12.1942 pridelený k 1. velitelstvu delostrelectva
01.12.1942-20.01.1945 velitel Vojenskej školy polného výstrojného zabezpečenia
20.01.1945-02.09.1945 velitel pevnosti Shimonoseki
Vyznamenání:
Awards:
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
https://sakurataro.org/db/永野叢人
www.generals.dk
URL : https://www.valka.cz/Nagano-Murato-t181561#532060Verze : 1
MOD