Main Menu
User Menu

Jamadži, Hiromu

Hiromu Yamaji / 山地坦

     
Příjmení:
Surname:
Jamadži
Jméno:
Given Name:
Hiromu
Jméno v originále:
Original Name:
山地坦 / やまぢ・ひろむ
Fotografie či obrázek:
Photograph or Picture:
-
Hodnost:
Rank:
generálporučík
Akademický či vědecký titul:
Academic or Scientific Title:
-
Šlechtický titul:
Hereditary Title:
-
Datum, místo narození:
Date and Place of Birth:
24.03.1885 ?, prefektura Kagawa /
Datum, místo úmrtí:
Date and Place of Decease:
01.04.1952 ?
Nejvýznamnější funkce:
(maximálně tři)
Most Important Appointments:
(up to three)
velitel: Pevnost Shimonoseki
velitel: 111. pěší brigáda
náčelník štábu: 8. divize
Jiné významné skutečnosti:
(maximálně tři)
Other Notable Facts:
(up to three)
-
Související články:
Related Articles:

Zdroje:
Sources:
http://sakurataro.org/db/山地坦
www.generals.dk
URL : https://www.valka.cz/Jamadzi-Hiromu-t181497#532000Verze : 1
MOD
     
Příjmení:
Surname:
Jamadži
Jméno:
Given Name:
Hiromu
Jméno v originále:
Original Name:
山地坦 / やまぢ・ひろむ
Všeobecné vzdělání:
General Education:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Vojenské vzdělání:
Military Education:
DD.MM.RRRR-31.05.1907 Vojenská akadémia
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR Armádne vojnové kolégium
Důstojnické hodnosti:
Officer Ranks:
26.12.1907 podporučík
30.11.1910 poručík
06.08.1917 kapitán
06.08.1923 major
10.08.1928 podplukovník
01.08.1933 plukovník
01.11.1937 generálmajor
01.08.1940 generálporučík
Průběh vojenské služby:
Military Career:
Automaticky vyplněné položky:
01.08.1940-15.10.1941 Velitel : Pevnost Shimonoseki

Ručně vyplněné položky:
26.12.1907-23.05.1916 43. peší pluk
23.05.1916-07.05.1917 Adjutant ? praporu 43. peší pluk
07.05.1917-20.07.1921 peší pluk
20.07.1921-06.08.1923 Inštruktor, Vojenská škola pechoty
06.08.1923-20.08.1923 pridelený k 41. pešiemu pluku
20.08.1924-01.08.1929 Inštruktor a výskumný team, Vojenská škola pechoty
20.08.1924-01.05.1925 pridelený k Pluku Vojenskej školy pechoty
14.09.1928-01.08.1929 Výskumný team Vojenská vodičská śkola
01.08.1929-11.04.1932 pridelený k 48. pešiemu pluku
11.04.1932-01.08.1934 Inštruktor, Vojenská škola pechoty
11.04.1932-01.08.1934 štábny dôstojník výskumnej sekcie, Vojenská škola pechoty
01.08.1934-07.03.1936 velitel 1. tankového pluku
07.03.1936-01.08.1936 náčelník štábu 8. divízie
01.08.1936-01.11.1937 Inštruktor, Vojenská škola pechoty
01.11.1937-16.05.1938 velitel Vojenskej výcvikovej školy Sendai
16.05.1938-01.08.1940 velitel 111. peśej brigády
01.08.1940-15.10.1941 velitel pevnosti Shimonoseki
31.10.1941-DD.MM.RRRR Reserva
Vyznamenání:
Awards:

23.09.1939

Řád Posvátného pokladu 2. třídy
Order of Sacred Treasure 2nd Class
瑞宝重光章 / ずいほうじゅうこうしょう
-

Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
http://sakurataro.org/db/山地坦
www.generals.dk
URL : https://www.valka.cz/Jamadzi-Hiromu-t181497#532036Verze : 1
MOD