Main Menu
User Menu

Letecký štáb Krym [1942-1943]

Air Force Staff Crimea / Luftwaffenstab Krim

     
Název:
Name:
Letecký štáb Krym
Originální název:
Original Name:
Luftwaffenstab Krim
Datum vzniku:
Raised/Formed:
DD.MM.1942
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
30.06.1943
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
DD.MM.1942-DD.MM.RRRR Letecká armáda 4
Dislokace:
Deployed:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR

Velitel:
Commander:
15.10.1942-15.03.1943 Zander, Konrad (General der Flieger)
01.02.1943-30.06.1943 Bormann, Ernst (Oberst)
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR, ( )
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
27.02.1943-10.05.1943 III. skupina Bombardovací eskadry 51

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
označován i jako Fliegerführer Krim
Zdroje:
Sources:
forum.axishistory.com
URL : https://www.valka.cz/Letecky-stab-Krym-1942-1943-t181328#531598Verze : 1
MOD