Main Menu
User Menu

Ide, Nobutoki

Nobutoki Ide / 井出宣時

     
Příjmení:
Surname:
Ide
Jméno:
Given Name:
Nobutoki
Jméno v originále:
Original Name:
井出宣時 / いで・のぶとき
Fotografie či obrázek:
Photograph or Picture:
-
Hodnost:
Rank:
generálporučík
Akademický či vědecký titul:
Academic or Scientific Title:
-
Šlechtický titul:
Hereditary Title:
-
Datum, místo narození:
Date and Place of Birth:
09.11.1886 Edo /
Datum, místo úmrtí:
Date and Place of Decease:
14.07.1958 ?
Nejvýznamnější funkce:
(maximálně tři)
Most Important Appointments:
(up to three)
velitel: Pevnost Port Arthur
velitel: 18. pěší brigáda
velitel: 3. pěší pluk
Jiné významné skutečnosti:
(maximálně tři)
Other Notable Facts:
(up to three)
-
Související články:
Related Articles:

Zdroje:
Sources:
https://sakurataro.org/db/井出宣時
www.generals.dk
URL : https://www.valka.cz/Ide-Nobutoki-t180942#530739Verze : 0
MOD
     
Příjmení:
Surname:
Ide
Jméno:
Given Name:
Nobutoki
Jméno v originále:
Original Name:
井出宣時 / いで・のぶとき
Všeobecné vzdělání:
General Education:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vojenské vzdělání:
Military Education:
DD.12.1907-27.05.1909 Vojenská akadémia
12.12.1914-27.11.1917 Armádne vojnové kolégium
Důstojnické hodnosti:
Officer Ranks:
25.12.1909 podporučík
03.02.1913 poručík
14.06.1919 kapitán
20.08.1924 major
10.08.1928 podplukovník
08.08.1932 plukovník
01.03.1937 generálmajor
01.08.1939 generálporučík
Průběh vojenské služby:
Military Career:
Automaticky vyplněné položky:
02.12.1935-28.03.1936 Velitel : 1. sekce (výcvik) 1. kanceláře Imperiálního armádního generálního štábu
01.08.1939-01.08.1940 Velitel : Pevnost Port Arthur

Ručně vyplněné položky:
25.12.1909-DD.MM.RRRR 6. peśí pluk
29.07.1918-25.12.1919 pridelený k Generálnemu štábu
25.12.1919-07.03.1923 vojenský atašé v Spojenom královstve
07.03.1923-06.09.1923 pridelený k Generálnemu štábu
06.09.1923-20.08.1924 sekcia polného výstrojného materiálu Kanto?
20.08.1924-25.04.1927 pridelený k Ministertvu vojny
25.04.1927-16.03.1929 adjutant Ministerstvo vojny
16.03.1929-01.08.1930 pridelený k 80. peśiemu pluku
01.08.1930-09.06.1932 vojenské technologické velenie
01.08.1930-09.06.1932 sekcia? Kancelária vojenskej služby Ministerstvo vojny
01.08.1930-09.06.1932 výskumný štáb Vojenská škola pechoty
03.09.1931-09.06.1932 štábny dôstojník Vojenskej polície
09.06.1932-01.08.1933 Inštruktor, Armádne vojnové kolégium
01.08.1933-02.12.1935 3rd Infantry Regiment Commander
02.12.1935-28.03.1936 náčelník 8. sekcie (výcvik), 4. Kancelárie, Generálneho štábu
28.03.1936-01.03.1937 vojenský poradca v Manchuko
28.03.1936-01.03.1937 pridelený k Kwantungskej armáde
01.03.1937-15.07.1938 velitel 18. pešej brigády
15.07.1938-01.08.1939 pridelený k 10. divízii
01.08.1939-01.08.1940 velitel pevnosti Port Arthur
31.08.1940-DD.MM.RRRR Reserva
Vyznamenání:
Awards:

29.04.1934

Řád Vycházejícího slunce 3. třída
3rd Class, The Order of the Rising Sun, Gold Rays with Neck Ribbon
旭日中綬章 / きょくじつちゅうじゅしょう
-

23.03.1939

Řád Posvátného pokladu 2. třídy
Order of Sacred Treasure 2nd Class
瑞宝重光章 / ずいほうじゅうこうしょう
-

29.04.1940

Řád Posvátného pokladu 1. třídy
Order of Sacred Treasure 1st Class
瑞宝大綬章 / ずいほうだいじゅしょう
-

Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
https://sakurataro.org/db/井出宣時
www.generals.dk
URL : https://www.valka.cz/Ide-Nobutoki-t180942#530742Verze : 1
MOD